Zimiernikejszyn 2018

Lubicie zimę i dobrą zabawę? To jest coś właśnie dla Was: Zimiernikejszyn! Koncerty, spacery, wernisaże, warsztaty oraz zjazdy w przebraniach, to tylko fragment programu tegorocznej edycji imprezy. Ruszajcie do Kazimierza!

Przed nami kolejna zimowa edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn, czyli Zimiernikejszyn 2018. Już w najbliższy weekend w dniach 26 – 28 stycznia w Kazimierzu Dolnym zagości dobra zabawa. Będą spacery, koncerty, wernisaże a także warsztaty. No i oczywiście, co już jest tradycją, zjazdy w przebraniach… Zwyczajnie, dla każdego coś innego.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas imprezy odbędzie się także premiera piosenki i teledysku „ByByć” November Projekt.

- ByByć w Puławach się przypremierza, a odegra na żywo na łamach Kazimierza... do zo na ZIMIErnikejszyn!!!! – piszą organizatorzy. – Ostatni łikend fantaSTYCZNIA zapowiada się bajkowo.. ZIMIErnikejszyn 2018 KURKA RURKA!!!!

Rezerwujcie więc cały weekend, bo w Kazimierzu będzie się działo… Nie wierzycie? Spójrzcie na program tegorocznej edycji Zimiernikejszyn…

Piątek, 26 stycznia
Godz. 15.55 – Zabawy powitalne/Mały Rynek
Godz. 19.19 – SDFoto wernisaż zdjęć Sylwestra Doraczyńskiego/ArtLoch
Godz. 20.20 – CARSKY/Trzeci Księżyc (wstęp – 15 zł)
Godz. 23.23 – Nocny Paprospacer/Mały Rynek

Sobota, 27 stycznia
Godz. 11.11 – „Dojdź do siebie” Set medytacyjno rozrywkowy. Mix dobrej zabawy i głęboko relaksującej medytacji prowadzony przez Michała El Magico Niewęgłowskiego w sposób lekki i konkretny zarazem/ArtLoch
Godz. 12.12 – Spotkanie ze Zbigniewem Icelordem Falkowskim, rozmowy o mocach drzemiących w Naturze i Lodzie/ArtLoch
Godz. 13.03 -  Tadeusz Michalak. Realista czy wizjoner? Wernisaż/Gmach Główny Muzeum Nadwiślańskiego
Godz. 13.13 – 14.14 – Zjazdy w przebraniach/Przystanek Korzeniowa lub Stacja Narciarska Kazimierz
Godz. 16.16 (zmiana) – Spacer z Marcinem Pisulą „Dawne trasy saneczkowe vol. 2/Duży Rynek
Godz. 19.19 – James Harries (UK)/Trzeci Księżyc (wstęp: 20zł)
Godz. 21.12 – November Projekt koncert i after Green Jesus/Zajazd Piastowski (wstęp: 20zł)

Niedziela, 28 stycznia
Godz. 13.13 – Śmiechoteka i Pożegnalny Paprospacer/Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę