Zimiernikejszyn 2018

Lubicie zimę i dobrą zabawę? To jest coś właśnie dla Was: Zimiernikejszyn! Koncerty, spacery, wernisaże, warsztaty oraz zjazdy w przebraniach, to tylko fragment programu tegorocznej edycji imprezy. Ruszajcie do Kazimierza!

Przed nami kolejna zimowa edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn, czyli Zimiernikejszyn 2018. Już w najbliższy weekend w dniach 26 – 28 stycznia w Kazimierzu Dolnym zagości dobra zabawa. Będą spacery, koncerty, wernisaże a także warsztaty. No i oczywiście, co już jest tradycją, zjazdy w przebraniach… Zwyczajnie, dla każdego coś innego.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas imprezy odbędzie się także premiera piosenki i teledysku „ByByć” November Projekt.

- ByByć w Puławach się przypremierza, a odegra na żywo na łamach Kazimierza... do zo na ZIMIErnikejszyn!!!! – piszą organizatorzy. – Ostatni łikend fantaSTYCZNIA zapowiada się bajkowo.. ZIMIErnikejszyn 2018 KURKA RURKA!!!!

Rezerwujcie więc cały weekend, bo w Kazimierzu będzie się działo… Nie wierzycie? Spójrzcie na program tegorocznej edycji Zimiernikejszyn…

Piątek, 26 stycznia
Godz. 15.55 – Zabawy powitalne/Mały Rynek
Godz. 19.19 – SDFoto wernisaż zdjęć Sylwestra Doraczyńskiego/ArtLoch
Godz. 20.20 – CARSKY/Trzeci Księżyc (wstęp – 15 zł)
Godz. 23.23 – Nocny Paprospacer/Mały Rynek

Sobota, 27 stycznia
Godz. 11.11 – „Dojdź do siebie” Set medytacyjno rozrywkowy. Mix dobrej zabawy i głęboko relaksującej medytacji prowadzony przez Michała El Magico Niewęgłowskiego w sposób lekki i konkretny zarazem/ArtLoch
Godz. 12.12 – Spotkanie ze Zbigniewem Icelordem Falkowskim, rozmowy o mocach drzemiących w Naturze i Lodzie/ArtLoch
Godz. 13.03 -  Tadeusz Michalak. Realista czy wizjoner? Wernisaż/Gmach Główny Muzeum Nadwiślańskiego
Godz. 13.13 – 14.14 – Zjazdy w przebraniach/Przystanek Korzeniowa lub Stacja Narciarska Kazimierz
Godz. 16.16 (zmiana) – Spacer z Marcinem Pisulą „Dawne trasy saneczkowe vol. 2/Duży Rynek
Godz. 19.19 – James Harries (UK)/Trzeci Księżyc (wstęp: 20zł)
Godz. 21.12 – November Projekt koncert i after Green Jesus/Zajazd Piastowski (wstęp: 20zł)

Niedziela, 28 stycznia
Godz. 13.13 – Śmiechoteka i Pożegnalny Paprospacer/Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę