Pierwszy śnieg tej jesieni...

Skomentuj (3)

zobacz więcej (8)

Pierwszy śnieg jak zwykle spadł nieoczekiwanie. Chociaż wyjątkowo późno. Niby wiadomo było, że spadnie, ale tak naprawdę nikt w to chyba nie wierzył. Zwłaszcza że prognozy zwiastowały opady na południu, a spadło… na wschodzie. Ołowiane chmury zawisły dzisiaj nad Kazimierzem i sypało, sypało, sypało…

Przy takiej pogodzie wolno już realnie myśleć o wypadach na narty. Dlaczego by nie do Kazimierza? Stoków w okolicy nie brakuje. Rąblów, Parchatka i Stacja Kazimierz już – chociaż na razie raczej tylko duchowo – szykują się do przyjęcia gości. Bo wiadomo, jak kapryśny bywa pierwszy śnieg…

Wolno już jednak realnie szykować się na K.Zimiernikejszyn. Tegoroczny festiwal zimowy zaplanowano na 25 – 27 stycznia przyszłego roku. Organizatorzy już zapowiadają moc atrakcji, m.in. śmiechotekę, nocną Paprowędrówkę z ogniskiem, imprezę na stoku i zjazdy w przebraniach, koncerty w Trzecim Księżycu i Zajeździe Piastowskim. Pojawić się mają m.in. Brodacze Live Act, Sunnyland, Kuba Kozak, Endo&Frenchy. Szczegóły wkrótce.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Ewa P.
  Zdjęcia ładne, choć - jak na porządną gazetę przystało - powinien być podpis kto jest ich autorem. Pozdrawiam :)
  • Redakcja
   Dziękujemy za uwagę. Uzupełniliśmy podpisy pod zdjęciami. Ich autorem jest autorka artykułu .
 • fiki miki
  Policja na Rynku z błyskającym kogutem? Chyba zbierali "opłaty" od parkujących. Pierwszy śnieg w Kazimierzu będą długo wspominać.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę