Zimowi przebierańcy i zjazdy na byle czym (wideo)

Skomentuj (1)

zobacz więcej (20)

Smoki, wiedźmy, zwierzaki i super bohaterowie opanowali dziś Stację Narciarską w Kazimierzu. Wszystko to w ramach drugiego dnia Zimiernikejszyn, czyli białego szaleństwa bez spinki.

Jeśli ktoś uważa, że nie da się zjechać po stoku w wannie, na beczce lub na palecie powinien zobaczyć co działo się na Zimiernikejszyn 2017. Stok saneczkarski w Kazimierskiej Stacji Narciarskiej opanowali przebierańcy, którzy udowodnili, że można zjechać na wszystkim. Żaba na beczce, smok na worku z sianem, Superman i Batman w wannie. Do tego muzyka, ognisko i dobra zabawa gwarantowana.

Do tego wszystkiego doskonałe warunki na stoku i wspaniała zima, która w tym roku dopisała. Pozostało tylko jedno pytanie. Czym zaskoczy nas Zimiernikejszyn w przyszłym roku?   

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    Tylko podziwiać. Ta chęć OŻYWIENIA zgnuśniałego Urzędu Miasta wręcz zadziwia.

    Dzięki młodzi i młodsi za bezinteresowną miłość do miasteczka.

    ps. Eurwa . Wystarczył kazimierski wąwóz coby STWORZYĆ trzeci wymiar.

Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę