Efekt obcości

Skomentuj (1)

zobacz więcej (6)

"Efekt obcości" to tytuł krótkiej etiudy teatralnej przygotowanej podczas warsztatów teatralnych odbywających się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki. Sztuka miała dziś swoją premierę.

Przez cały miniony tydzień w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbywały się warsztaty teatralne oraz psychoedukacyjne pt. "Klepnij się w głowę!?"- czyli o problemach poprzez teatr prowadzone przez Jana Tuźnika i Olgę Lemieszek. Na zakończenie zajęć przygotowany został spektakl, w którym wystąpiły cztery uczestniczki warsztatów: Ola, dwie Natalie i Nadia.

- „Efekt obcości” to dziesięciominutowa etiuda – mówi Jan Tuźnik, reżyser spektaklu. - Sztuka jest pewnego rodzaju impresją na temat problemów, o których rozmawialiśmy w trakcie warsztatów. 

Jest to teatr cieni, pełen emocji i magii. Momentami nawet mroczny. Nie ma żadnych rekwizytów, nie pada zbyt dużo zdań. Przecież czasem milczenie wyraża więcej niż tysiąc słów. W spektaklu bardzo wyraźnie zarysowany jest element obcości, odrzucenia i samotności.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę