Efekt obcości

Skomentuj (1)

zobacz więcej (6)

"Efekt obcości" to tytuł krótkiej etiudy teatralnej przygotowanej podczas warsztatów teatralnych odbywających się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki. Sztuka miała dziś swoją premierę.

Przez cały miniony tydzień w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbywały się warsztaty teatralne oraz psychoedukacyjne pt. "Klepnij się w głowę!?"- czyli o problemach poprzez teatr prowadzone przez Jana Tuźnika i Olgę Lemieszek. Na zakończenie zajęć przygotowany został spektakl, w którym wystąpiły cztery uczestniczki warsztatów: Ola, dwie Natalie i Nadia.

- „Efekt obcości” to dziesięciominutowa etiuda – mówi Jan Tuźnik, reżyser spektaklu. - Sztuka jest pewnego rodzaju impresją na temat problemów, o których rozmawialiśmy w trakcie warsztatów. 

Jest to teatr cieni, pełen emocji i magii. Momentami nawet mroczny. Nie ma żadnych rekwizytów, nie pada zbyt dużo zdań. Przecież czasem milczenie wyraża więcej niż tysiąc słów. W spektaklu bardzo wyraźnie zarysowany jest element obcości, odrzucenia i samotności.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę