Efekt obcości

Skomentuj (1)

zobacz więcej (6)

"Efekt obcości" to tytuł krótkiej etiudy teatralnej przygotowanej podczas warsztatów teatralnych odbywających się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki. Sztuka miała dziś swoją premierę.

Przez cały miniony tydzień w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbywały się warsztaty teatralne oraz psychoedukacyjne pt. "Klepnij się w głowę!?"- czyli o problemach poprzez teatr prowadzone przez Jana Tuźnika i Olgę Lemieszek. Na zakończenie zajęć przygotowany został spektakl, w którym wystąpiły cztery uczestniczki warsztatów: Ola, dwie Natalie i Nadia.

- „Efekt obcości” to dziesięciominutowa etiuda – mówi Jan Tuźnik, reżyser spektaklu. - Sztuka jest pewnego rodzaju impresją na temat problemów, o których rozmawialiśmy w trakcie warsztatów. 

Jest to teatr cieni, pełen emocji i magii. Momentami nawet mroczny. Nie ma żadnych rekwizytów, nie pada zbyt dużo zdań. Przecież czasem milczenie wyraża więcej niż tysiąc słów. W spektaklu bardzo wyraźnie zarysowany jest element obcości, odrzucenia i samotności.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę