Kazimiernikejszyn 2018

Skomentuj (1)

Zakończone niedawno Zimiernkiejszyn wprowadziło nas w klimat letniego Kazimiernikejszyn, który jak co roku w lipcu zawita do Miasteczka. Będzie jeszcze więcej muzyki, warsztatów i pozytywnej energii. Rezerwujcie swój czas.

Choć do Kazimiernikejszyn pozostało jeszcze kilka miesięcy, przygotowania do niego już trwają. Znamy już datę: 12-15 lipca oraz pierwszych wykonawców, którzy pojawią się latem w Kazimierzu Dolnym. W tym roku będą to m.in.: Lao Che, Fisz Emade, Tabu i Grubson. I jest to dopiero początek długiej listy. Oprócz tego znane są także nazwiska gości, którzy do chwili obecnej swoją obecność potwierdzili: Szymon Hołownia, Katarzyna Miller oraz Magdalena Dembowska.

Czy tegoroczna impreza będzie się czymś różniła od poprzednich edycji?

- Zawsze jest coś nowego – mówi Michał Niewęgłowski, organizator Kazimiernikejszyn. – Nowi goście, nowe przygody. Jednak formuła pozostaje ta sama.

Będzie jeszcze więcej warsztatów, koncerty na Rynku a także wiele atrakcji w Strefie Rakieta. Każdy znajdzie w programie coś dla siebie, bo jak co roku będzie on bardzo rozbudowany.

- Program festiwalu jest na tyle bogaty, że przyjeżdżający na niego ludzie nie mają czasu na nudę – mówi Michał Niewęgłowski. – Nie da się wziąć udziału we wszystkich proponowanych przez nas wydarzeniach, tyle ich jest.

I chociaż organizatorzy nie ogłosili jeszcze nazwisk wszystkich artystów, których spotkać będzie można na tegorocznym Kazimiernikejszyn, sprzedaż karnetów już trwa. Kto choć raz brał udział w tym festiwalu, może mieć pewność, że i tym razem nie zabraknie dobrej zabawy, pozytywnej energii i kontaktu z naturą. Bo najważniejsza jest ta niepowtarzalna festiwalowa atmosfera.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę