Kazimiernikejszyn 2018

Skomentuj (1)

Zakończone niedawno Zimiernkiejszyn wprowadziło nas w klimat letniego Kazimiernikejszyn, który jak co roku w lipcu zawita do Miasteczka. Będzie jeszcze więcej muzyki, warsztatów i pozytywnej energii. Rezerwujcie swój czas.

Choć do Kazimiernikejszyn pozostało jeszcze kilka miesięcy, przygotowania do niego już trwają. Znamy już datę: 12-15 lipca oraz pierwszych wykonawców, którzy pojawią się latem w Kazimierzu Dolnym. W tym roku będą to m.in.: Lao Che, Fisz Emade, Tabu i Grubson. I jest to dopiero początek długiej listy. Oprócz tego znane są także nazwiska gości, którzy do chwili obecnej swoją obecność potwierdzili: Szymon Hołownia, Katarzyna Miller oraz Magdalena Dembowska.

Czy tegoroczna impreza będzie się czymś różniła od poprzednich edycji?

- Zawsze jest coś nowego – mówi Michał Niewęgłowski, organizator Kazimiernikejszyn. – Nowi goście, nowe przygody. Jednak formuła pozostaje ta sama.

Będzie jeszcze więcej warsztatów, koncerty na Rynku a także wiele atrakcji w Strefie Rakieta. Każdy znajdzie w programie coś dla siebie, bo jak co roku będzie on bardzo rozbudowany.

- Program festiwalu jest na tyle bogaty, że przyjeżdżający na niego ludzie nie mają czasu na nudę – mówi Michał Niewęgłowski. – Nie da się wziąć udziału we wszystkich proponowanych przez nas wydarzeniach, tyle ich jest.

I chociaż organizatorzy nie ogłosili jeszcze nazwisk wszystkich artystów, których spotkać będzie można na tegorocznym Kazimiernikejszyn, sprzedaż karnetów już trwa. Kto choć raz brał udział w tym festiwalu, może mieć pewność, że i tym razem nie zabraknie dobrej zabawy, pozytywnej energii i kontaktu z naturą. Bo najważniejsza jest ta niepowtarzalna festiwalowa atmosfera.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Redakcja
    Jeden z komentarzy został usunięty ze względu na obraźliwy charakter. Prosimy o przestrzeganie regulaminu dyskusji.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę