Bo liczy się dobra zabawa...

zobacz więcej (17)

Skoro Zimiernikejszyn, to muszą być także zjazdy w przebraniu. A skoro tak… to musi być dobra zabawa. Nie mogło być inaczej!

Po raz kolejny już w ostatni weekend stycznia Stacja Narciarska Kazimierz została opanowana przez ludzi spragnionych dobrej zabawy. Była muzyka, mnóstwo pozytywnej energii i trochę zakręconych ludzi. Jednym słowem: Zimiernikejszyn.

Oprócz spragnionych wrażeń ludzi, na stoku pojawiła się także ekipa telewizyjna. Wszystko za sprawą bawiących się tam członków grupy November Projekt, którym poświęcony będzie jeden z odcinków programu Super Ludzie emitowanego w Polsacie.

I choć Zimiernikejszyn 2018 jest już dziś tylko wspomnieniem, w pamięci niektórych uczestników pozostanie na długo… A jak minioną imprezę postrzegają organizatorzy?

- Jak zwykle okazało się, że pogoda nie ma znaczenia, tylko ludzie – mówi Włodek Dembowski. – I to wszystko dzięki Kazimierzowi, który jak zawsze jest magiczny, wspaniały i bajkowy oraz Stacji Narciarskiej Kazimierz, która zawsze jest świetnie naśnieżona. Każdy pomógł jak tylko mógł i dzięki temu zaczyna dziać się tak, jak zawsze chciałem żeby było. Liczą się wspólne działania, by Kazimierz tętnił życiem również zimą.

I choć kolejna edycja Zimiernikejszyn dopiero za rok, już dziś możemy zarezerwować swój czas na lato. Kazimiernikejszyn w tym roku odbędzie się w dniach 12 – 15 lipca.

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę