Bo liczy się dobra zabawa...

zobacz więcej (17)

Skoro Zimiernikejszyn, to muszą być także zjazdy w przebraniu. A skoro tak… to musi być dobra zabawa. Nie mogło być inaczej!

Po raz kolejny już w ostatni weekend stycznia Stacja Narciarska Kazimierz została opanowana przez ludzi spragnionych dobrej zabawy. Była muzyka, mnóstwo pozytywnej energii i trochę zakręconych ludzi. Jednym słowem: Zimiernikejszyn.

Oprócz spragnionych wrażeń ludzi, na stoku pojawiła się także ekipa telewizyjna. Wszystko za sprawą bawiących się tam członków grupy November Projekt, którym poświęcony będzie jeden z odcinków programu Super Ludzie emitowanego w Polsacie.

I choć Zimiernikejszyn 2018 jest już dziś tylko wspomnieniem, w pamięci niektórych uczestników pozostanie na długo… A jak minioną imprezę postrzegają organizatorzy?

- Jak zwykle okazało się, że pogoda nie ma znaczenia, tylko ludzie – mówi Włodek Dembowski. – I to wszystko dzięki Kazimierzowi, który jak zawsze jest magiczny, wspaniały i bajkowy oraz Stacji Narciarskiej Kazimierz, która zawsze jest świetnie naśnieżona. Każdy pomógł jak tylko mógł i dzięki temu zaczyna dziać się tak, jak zawsze chciałem żeby było. Liczą się wspólne działania, by Kazimierz tętnił życiem również zimą.

I choć kolejna edycja Zimiernikejszyn dopiero za rok, już dziś możemy zarezerwować swój czas na lato. Kazimiernikejszyn w tym roku odbędzie się w dniach 12 – 15 lipca.

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę