Bo liczy się dobra zabawa...

zobacz więcej (17)

Skoro Zimiernikejszyn, to muszą być także zjazdy w przebraniu. A skoro tak… to musi być dobra zabawa. Nie mogło być inaczej!

Po raz kolejny już w ostatni weekend stycznia Stacja Narciarska Kazimierz została opanowana przez ludzi spragnionych dobrej zabawy. Była muzyka, mnóstwo pozytywnej energii i trochę zakręconych ludzi. Jednym słowem: Zimiernikejszyn.

Oprócz spragnionych wrażeń ludzi, na stoku pojawiła się także ekipa telewizyjna. Wszystko za sprawą bawiących się tam członków grupy November Projekt, którym poświęcony będzie jeden z odcinków programu Super Ludzie emitowanego w Polsacie.

I choć Zimiernikejszyn 2018 jest już dziś tylko wspomnieniem, w pamięci niektórych uczestników pozostanie na długo… A jak minioną imprezę postrzegają organizatorzy?

- Jak zwykle okazało się, że pogoda nie ma znaczenia, tylko ludzie – mówi Włodek Dembowski. – I to wszystko dzięki Kazimierzowi, który jak zawsze jest magiczny, wspaniały i bajkowy oraz Stacji Narciarskiej Kazimierz, która zawsze jest świetnie naśnieżona. Każdy pomógł jak tylko mógł i dzięki temu zaczyna dziać się tak, jak zawsze chciałem żeby było. Liczą się wspólne działania, by Kazimierz tętnił życiem również zimą.

I choć kolejna edycja Zimiernikejszyn dopiero za rok, już dziś możemy zarezerwować swój czas na lato. Kazimiernikejszyn w tym roku odbędzie się w dniach 12 – 15 lipca.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę