Czas na Zimiernikejszyn!

Skomentuj (1)

Choć na kartach kalendarza ciągle widnieje listopad, już teraz warto sobie zarezerwować wolny czas na ostatni weekend stycznia. Dlaczego? To właśnie wtedy w Kazimierzu Dolnym odbędzie się Zimiernikejszyn!

Festiwal Kazimernikejszyn z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. By miłośnicy tej wyjątkowo energetycznej imprezy nie musieli czekać na kolejną edycję cały rok, organizatorzy już po raz kolejny przygotowują zimową odsłonę Kazimiernikejszyn, czyli Zimiernikejszyn! Tym razem zimowa impreza odbędzie się w dniach 25 – 27 stycznia 19 r.

- ZIMIErnikejszyn 2019! Ostatni łykend stycznia! Szykujcie kamasze, przebrania, coś do śmiania i do tańcowania – piszą organizatorzy [pisownia oryginalna].

Po raz kolejny będzie się działo! Zaplanowano koncerty, przygody, ogniska, spotkania, śmiechotekę, nocną Paprowędrówkę a także tradycyjnie już – imprezę na Stacji Narciarkiej Kazimierz – zjazdy w przebraniu.

Na dobry początek, czyli w piątek (25 stycznia) w Trzecim Księżycu wystąpi „gorąca i rozbrajająca” Teściowa Śpiewa. W magiczną podróż na słoneczną Kubę zabierze nas Sunnyland, który pojawi się w sobotę (26 stycznia) w Zajeździe Piastowskim. Będą też Brodacze Live ACT,  Endo&Frenchy oraz  Kuba Kozak.

- W tym roku na Zimiernikejszyn będzie trochę ekstremalnie, więc trzymajcie się i przybywajcie!

W sobotę 26 stycznia w Trzecim Księżycu dowiecie się, jak popaść totalnie w speedriding, czyli wybuchowe połączenie narciarstwa freeride z lataniem nad skałami przy prawie 100km/h. Naszym Przegościem będzie Karol Marcinkowski – czołowy polski speedridingowiec – zapowiadają organizatorzy. – Będą filmy, sprzęt, opowieści i pewnie trochę pytań.

Szczegółowy program tegorocznego Zimiernikejszyn nie jest jeszcze znany. Jednak informacje, które pojawiły się do tej pory, pozwalają stwierdzić, że po raz kolejny czeka nas niesamowita impreza pełna pozytywnej energii i ciepła, które jest bardzo przydatne w te zimowe dni.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Harry
    mam takie PYTANIE !!..................dlaczego w Polandii--nie oddziela sie dzieci,od doroslych--no,w telewizji czy radiu...czy TU--powiedzmy na tym zdjeciu??.......czy na serio AZ tak cienko stoicie z intelektem,ze nie potraficie SAMI nic wymyslec,zeby dorosli ludzie(tylko,nie--ze murarze czy tam inne kuchary--tylko,ci NORMALNI !!!)--mogli sie dobrze czuc(pomiedzy soba,w sensie)....dlaczego Polacy,zawsze jak sie spotykaja -- i SA bez dzieci,no to MUSZA sie uchlac??"Rzuccie okiem" na np.telewizje francuska.....czy tam niemiecka--i zwroccie uwage,na to JAK sa prowadzone programy i KTO bierze w nich udzial......!!Polacy maja SILNE aspiracje do bycia uwazanym za Europe Zachodnia...
    no,ok--ale za tym musi cos jeszcze isc!! samo picie piwa nie wystarczy(dragi tez nie wystarcza)--tu musi isc pewnien ladunek dojzalosci emocjonalnej i spora dawka wyrobionego intelektu !!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę