Tryptyk Dziadowski Sylwka Doraczyńskiego

zobacz więcej (8)

Przez cały weekend w piwnicach Knajpy Artystycznej oglądać można wystawę zdjęć Sylwestra Doraczyńskiego zatytułowaną „Tryptyp Dziadowski”. Wystawa została zorganizowana w ramach Zimiernikejszyn 2017.

Kolejna edycja Zimierrnikejszyn trwa w najlepsze. Jednym z punktów w programie pierwszego dnia imprezy była wystawa zdjęć Sylwka Doraczyńskiego. Na prezentowanych w Art Lochu – piwnicach Knajpy Artystycznej fotografiach możemy zobaczyć twarze członków grupy Dziady Kazimierskie oraz publiczności licznie przybywającej na ich koncerty. 

- Do stworzenia tej wystawy zaanimował mnie Włodek – mówi Sylwester Doraczyński. – Wymyśliłem więc, że poświęcę ją Dziadom Kazimierskim. Fotografie ukazują trzy różne koncerty „dziadowskie”: dwa z Kazimierza i jeden warszawski. Zachęcam do jej oglądania, myślę, że warto.

Czarno-białe fotografie składające się na „Tryptyp Dziadowski” możemy oglądać podczas trwania Zimiernikejszyn i potem aż do 5 lutego.
Program tegorocznej imprezy jest bogaty w różnorodne i ciekawe wydarzenia. Co jeszcze przed nami?

Pełny program Zimiernikejszyn 2017 można zobaczyć tutaj.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

KNAJPA ARTYSTYCZNA


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę