W rytmie serca zamiast Recepty na miłość

zobacz więcej (7)

Wiadomo już, pod jakim tytułem i kiedy pojawi się w telewizji serial, do którego zdjęcia realizowane były w Kazimierzu Dolnym. Są pierwsze oficjalne spoty i informacje…

„Recepta na miłość” – tak brzmiał dotychczas roboczy tytuł serialu, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Filmowcy kilkakrotnie pojawiali się w Miasteczku, powstawały nowe zdjęcia, ujęcia i sceny. Od dłuższego czasu wiadomo, że w  rolach głównych wystąpią: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan,  Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek. Jednak dopiero teraz ukazały się pierwsze oficjalne zdjęcia i spoty reklamowe.

Wiadomo także, że serial będzie zatytułowały „W rytmie serca” i już we wrześniu będziemy mogli go oglądać na antenie Telewizji Polsat.

- Serial opowiada o losach zdolnego chirurga dr Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu, planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce – zapowiadają producenci. – Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, malowniczy Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serce dwóch kobiet zabije mocniej. W roli pielęgniarki Marii Biernackiej zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan, a w roli aspirant Weroniki Nowackiej wystąpi Maria Dębska. 

Jak się okaże, obecność Adama Żmudy w Miasteczku, uruchomi lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, których nikt nie będzie w stanie zatrzymać.
Zobaczymy więc romans i medyczne zagadki ze szczyptą kryminału. A dodatkowo pojawią się piękne ujęcia z Kazimierza Dolnego. Czy można sobie wyobrazić piękniejsze tło?

Producentem wykonawczym serialu jest Artrama Tadeusza Lampki znana z takich produkcji jak „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” czy „Na sygnale”. Reżyserem jest Piotr Wereśniak, natomiast autorami scenariusza: Robert Mąka, Piotr Wereśniak, Tomasz Klimala oraz Bartłomiej Konarski. Operatorem jest Jarosław Żamojda.

Premierę pierwszego odcinka "W rytmie serca" zaplanowano na niedzielę, 10 września na godzinie 20:00.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę