"Recepta na miłość" znowu w Miasteczku

Skomentuj (4)

zobacz więcej (17)

Po raz kolejny w Kazimierzu gości ekipa filmowców odpowiedzialnych za serial „Recepta na miłość”. Gdzie tym razem padają ujęcia? Jakich aktorów możemy spotkać, spacerując po Miasteczku?

Do czwartku włącznie w Kazimierzu Dolnym trwają zdjęcia do serialu pod roboczym tytułem „Recepta na miłość”. Już po raz czwarty ekipa filmowców gości w Miasteczku. Tym razem sceny kręcone są na Rynku, m.in. w kawiarnianych ogródkach, gdzie spotkać możemy Mateusza Damięckiego czy też Małgorzatę Foremniak. Zbyt wielu szczegółów realizatorzy jednak nie zdradzają.

- Nie za wiele mogę na tym etapie zdradzić – mówi Karolina Baranowska z MTL Maxfilm. - Zdjęcia do serialu pod roboczym tytułem "Recepta na miłość" trwają. Ekipa tym razem spędzi w Kazimierzu Dolnym cztery dni.

Zdjęcia realizowane są w najpiękniejszych miejscach Miasteczka.
Jak już pisaliśmy, producentem serialu jest Tadeusz Lampka, zaś reżyserem oraz współscenarzystą produkcji, Piotr Wereśniak. W obsadzie zobaczymy m.in.: Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka czy Piotra Fronczewskiego.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • Beata
  Miałam zaszczyt siedzenia w tym samym ogródku kawiarnianym co aktorzy serialu.
  • Wooff
   Nooo zaszczyt jak [wymoderowano]...
  • pijany znad Grodarza
   proszę o udostępnienie mi krzesełka na którym siedziała p. Foremniak.
  • Wacek
   @pijany znad Grodarza, Pchły tam nie gryzą?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę