Zimowy Kazimierz ...na planie serialu

Skomentuj (4)

zobacz więcej (7)

Już w marcu na ekrany powróci serial „W rymie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Co będzie się działo w drugim sezonie? Jakie zakątki Miasteczka zobaczymy tym razem?

Przez cały tydzień w Kazimierzu Dolnym kręcone są sceny do drugiego sezonu serialu „W rytmie serca”. Kontynuacja opowieści o losach chirurga Adama Żmudy pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Pierwszy odcinek nowego sezonu będziemy mogli obejrzeć już na początku marca.

Główni bohaterowie pozostają ci sami, jednak oprócz Barbary Kurdej-Szatan, Marii Dębskiej, Małgorzaty Foremniak, Mateusza Damięckiego, Piotra Fronczewskiego, Piotra Polka, Zbigniewa Zamachowskiego, Elżbiety Romanowskiej oraz Dariusza Toczka zobaczymy także Artura Żmijewskiego, Antoniego Pawlickiego, Edytę Olszówkę, Julię Wieniawę – Narkiewicz, Pawła „Popka” Mikołajuwa oraz Kamila Kulę.

- Drugi sezon rozpocznie się od sensacyjnego powrotu zza grobu – zapowiadają realizatorzy. - Okaże się bowiem, że grób ojca Adama Żmudy przez cały czas był pusty. Co więcej Edek Wilczyński, w którego postać wcieli się Artur Żmijewski, pojawi się we własnej osobie w malowniczym Kazimierzu. Nie od razu dojdzie jednak do spotkania ojca z synem, a tajemnicę jego zniknięcia, życia oraz tego, co skrywał grób, poznawać będziemy w kolejnych odcinkach.

Oprócz nowych postaci, w serialu zobaczymy także nowe zakątki Miasteczka. Zimowe zdjęcia właśnie trwają, a dzięki sprzyjającej aurze, będą one na pewno bardzo klimatyczne. Tym razem sceny kręcone są na Rynku, w porcie jachtowym, na ulicy Senatorskiej, w jednej z rynkowych kawiarni, a także w Hotelu Król Kazimierz i w ruinach Zamku.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu „W rytmie serca” zobaczymy 4 marca, w niedzielę o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę