Zimowy Kazimierz ...na planie serialu

Skomentuj (4)

zobacz więcej (7)

Już w marcu na ekrany powróci serial „W rymie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Co będzie się działo w drugim sezonie? Jakie zakątki Miasteczka zobaczymy tym razem?

Przez cały tydzień w Kazimierzu Dolnym kręcone są sceny do drugiego sezonu serialu „W rytmie serca”. Kontynuacja opowieści o losach chirurga Adama Żmudy pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Pierwszy odcinek nowego sezonu będziemy mogli obejrzeć już na początku marca.

Główni bohaterowie pozostają ci sami, jednak oprócz Barbary Kurdej-Szatan, Marii Dębskiej, Małgorzaty Foremniak, Mateusza Damięckiego, Piotra Fronczewskiego, Piotra Polka, Zbigniewa Zamachowskiego, Elżbiety Romanowskiej oraz Dariusza Toczka zobaczymy także Artura Żmijewskiego, Antoniego Pawlickiego, Edytę Olszówkę, Julię Wieniawę – Narkiewicz, Pawła „Popka” Mikołajuwa oraz Kamila Kulę.

- Drugi sezon rozpocznie się od sensacyjnego powrotu zza grobu – zapowiadają realizatorzy. - Okaże się bowiem, że grób ojca Adama Żmudy przez cały czas był pusty. Co więcej Edek Wilczyński, w którego postać wcieli się Artur Żmijewski, pojawi się we własnej osobie w malowniczym Kazimierzu. Nie od razu dojdzie jednak do spotkania ojca z synem, a tajemnicę jego zniknięcia, życia oraz tego, co skrywał grób, poznawać będziemy w kolejnych odcinkach.

Oprócz nowych postaci, w serialu zobaczymy także nowe zakątki Miasteczka. Zimowe zdjęcia właśnie trwają, a dzięki sprzyjającej aurze, będą one na pewno bardzo klimatyczne. Tym razem sceny kręcone są na Rynku, w porcie jachtowym, na ulicy Senatorskiej, w jednej z rynkowych kawiarni, a także w Hotelu Król Kazimierz i w ruinach Zamku.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu „W rytmie serca” zobaczymy 4 marca, w niedzielę o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Tomek
  Czy ta Szatanów coś nawywija ?
 • Dariusz Wrzos
  „ W rytmie serca” , co za ambitny tytul, osobiscie wolalbym jakis serial erotyczny z watkiem sensacyjnym. Kazimierz to przeciez miasto wielkiego biznesu i seksu
  • W rytmie seksu
   Dajmy spokój ,nie wszystkim musi się podobać , oczywiście szkoda, że nie jest to np.Pięćdziesiąt twarzy Andrzeya ,ale nie krytykujmy wszystkiego co się dzieje wokół nas bo i po co.
 • mmi
  o ! widzę że kultowy samochodzik miał stłuczkę

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę