Zimowy Kazimierz ...na planie serialu

Skomentuj (4)

zobacz więcej (7)

Już w marcu na ekrany powróci serial „W rymie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Co będzie się działo w drugim sezonie? Jakie zakątki Miasteczka zobaczymy tym razem?

Przez cały tydzień w Kazimierzu Dolnym kręcone są sceny do drugiego sezonu serialu „W rytmie serca”. Kontynuacja opowieści o losach chirurga Adama Żmudy pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Pierwszy odcinek nowego sezonu będziemy mogli obejrzeć już na początku marca.

Główni bohaterowie pozostają ci sami, jednak oprócz Barbary Kurdej-Szatan, Marii Dębskiej, Małgorzaty Foremniak, Mateusza Damięckiego, Piotra Fronczewskiego, Piotra Polka, Zbigniewa Zamachowskiego, Elżbiety Romanowskiej oraz Dariusza Toczka zobaczymy także Artura Żmijewskiego, Antoniego Pawlickiego, Edytę Olszówkę, Julię Wieniawę – Narkiewicz, Pawła „Popka” Mikołajuwa oraz Kamila Kulę.

- Drugi sezon rozpocznie się od sensacyjnego powrotu zza grobu – zapowiadają realizatorzy. - Okaże się bowiem, że grób ojca Adama Żmudy przez cały czas był pusty. Co więcej Edek Wilczyński, w którego postać wcieli się Artur Żmijewski, pojawi się we własnej osobie w malowniczym Kazimierzu. Nie od razu dojdzie jednak do spotkania ojca z synem, a tajemnicę jego zniknięcia, życia oraz tego, co skrywał grób, poznawać będziemy w kolejnych odcinkach.

Oprócz nowych postaci, w serialu zobaczymy także nowe zakątki Miasteczka. Zimowe zdjęcia właśnie trwają, a dzięki sprzyjającej aurze, będą one na pewno bardzo klimatyczne. Tym razem sceny kręcone są na Rynku, w porcie jachtowym, na ulicy Senatorskiej, w jednej z rynkowych kawiarni, a także w Hotelu Król Kazimierz i w ruinach Zamku.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu „W rytmie serca” zobaczymy 4 marca, w niedzielę o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Tomek
  Czy ta Szatanów coś nawywija ?
 • Dariusz Wrzos
  „ W rytmie serca” , co za ambitny tytul, osobiscie wolalbym jakis serial erotyczny z watkiem sensacyjnym. Kazimierz to przeciez miasto wielkiego biznesu i seksu
  • W rytmie seksu
   Dajmy spokój ,nie wszystkim musi się podobać , oczywiście szkoda, że nie jest to np.Pięćdziesiąt twarzy Andrzeya ,ale nie krytykujmy wszystkiego co się dzieje wokół nas bo i po co.
 • mmi
  o ! widzę że kultowy samochodzik miał stłuczkę

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę