W rytmie serca zamiast Recepty na miłość

zobacz więcej (7)

Wiadomo już, pod jakim tytułem i kiedy pojawi się w telewizji serial, do którego zdjęcia realizowane były w Kazimierzu Dolnym. Są pierwsze oficjalne spoty i informacje…

„Recepta na miłość” – tak brzmiał dotychczas roboczy tytuł serialu, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Filmowcy kilkakrotnie pojawiali się w Miasteczku, powstawały nowe zdjęcia, ujęcia i sceny. Od dłuższego czasu wiadomo, że w  rolach głównych wystąpią: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan,  Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek. Jednak dopiero teraz ukazały się pierwsze oficjalne zdjęcia i spoty reklamowe.

Wiadomo także, że serial będzie zatytułowały „W rytmie serca” i już we wrześniu będziemy mogli go oglądać na antenie Telewizji Polsat.

- Serial opowiada o losach zdolnego chirurga dr Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu, planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce – zapowiadają producenci. – Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, malowniczy Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serce dwóch kobiet zabije mocniej. W roli pielęgniarki Marii Biernackiej zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan, a w roli aspirant Weroniki Nowackiej wystąpi Maria Dębska. 

Jak się okaże, obecność Adama Żmudy w Miasteczku, uruchomi lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, których nikt nie będzie w stanie zatrzymać.
Zobaczymy więc romans i medyczne zagadki ze szczyptą kryminału. A dodatkowo pojawią się piękne ujęcia z Kazimierza Dolnego. Czy można sobie wyobrazić piękniejsze tło?

Producentem wykonawczym serialu jest Artrama Tadeusza Lampki znana z takich produkcji jak „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” czy „Na sygnale”. Reżyserem jest Piotr Wereśniak, natomiast autorami scenariusza: Robert Mąka, Piotr Wereśniak, Tomasz Klimala oraz Bartłomiej Konarski. Operatorem jest Jarosław Żamojda.

Premierę pierwszego odcinka "W rytmie serca" zaplanowano na niedzielę, 10 września na godzinie 20:00.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę