Będzie drugi sezon

Skomentuj (4)

Pierwszy sezon serialu „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym powoli dobiega końca. Telewizja Polsat zdecydowała jednak o jego kontynuacji. Zdjęcia już trwają.

„W rytmie serca” to serial obyczajowy, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Widzowie w każdym odcinku śledzą dwie odrębne historie medyczne i kryminalne zarazem, w które uwikłani są główni bohaterowie oraz ich pacjenci. Znani aktorzy, ciekawy temat oraz Miasteczko tworzą razem spójną całość. Nic więc dziwnego, że serial tak bardzo spodobał się widzom.

- Niespodziewane zwroty akcji oraz dramatyczne wydarzenia przyciągają przed telewizory średnio niemal 2,4 mln widzów, co przełożyło się na udziały 14,1% wśród wszystkich oglądających i 15% w przedziale wiekowym 16-49 – podaje Telewizja Polsat.

Stąd właśnie decyzja o kontynuacji serialu, którego drugi sezon zobaczymy już wiosną. Zdjęcia już trwają, jednak producenci nie są zbyt chętni, by zdradzać, jakie będą dalsze losy bohaterów oraz czy ktoś dołączy do obsady. W głównych rolach w drugim sezonie ponownie wystąpią Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej – Szatan.

- Na pewno akcja serialu nadal toczyć się będzie w Kazimierzu Dolnym – mówi Karolina Baranowska z MTL Maxfilm.

Na bardziej szczegółowe informacje musimy zaczekać, do wiosny.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Zdzisław z Lewkowa.
  W przeciwieństwie do Fana, mnie jako nieliczny z polskich, ten serial się podoba, może z sentymentu do mojego rodzinnego miasta, a już na pewno jak zauważył Obserwator dla pięknych zdjęć Kazika robionych z drona. Może temat dotyczący środowiska lekarskiego trochę oklepany, chociaż w tym serialu zajrzano, w jego głąb pokazując również sprawy dotyczące samych lekarzy ich tarcia, chęć promocji swojej osoby nie zawsze dla dobra pacjenta. Natomiast drugi sezon ma prawo bytu o ile scenariusz nie zostanie rozwodniony bzdurnymi scenami jak w innych tego typu produkcjach do tej pory bywało i nie będzie ciągnięty jak "Moda na sukces". Kochani Kazimierzanie tacy burmistrze są w całej Polsce, a przy tej opcji będzie ich jeszcze więcej bo jej nie chodzi o fachowość kandydata a o jego podległość. Może być ciemny , mierny byle wierny, a wy rozwiązujcie te problemy w swoim gronie do puki macie jeszcze taka możliwość. Dbajcie o nasze cudne miasto i nie dajcie go zniszczyć choćby przez nie pasujacą zabudowę. Serdecznie pozdrawiam.
 • Fan
  Burmistrza niech wkomponują w serial. Pomysł brukowania wąwozu. Zatrudnienie pociota w gimnie. Pogonienia zastępcy. Odwrócenie sensu budżetu obywatelskiego. Granie na harmonii i na liściu i do tego witanie zagranicznych delegacji bez krawata. Ileż wątków! Scenarzyści po co szablon tu można prawdziwy serial kręcić! Burmistrz byłby hitem Polsatu TVP i każdej telewizji. Tak swój prosty chłop co to na traktor wsiądzie i pojedzie byle by jechać, a gdzie to już nie ważne. Czasem nawet zawróci i zagra jak trzeba by się sąsiadom spodobało.
  • Obserwator
   @Fan masz rację, powiem więcej serial Ranczo przy takim scenariuszu i głównym bohaterze odszedłby w zapomnienie ... :)
   jak zwykle życie pisze najlepsze scenariusze ... smutne.
   To może jednak scenarzyści niech pozostaną przy swoim scenariuszu. Bardzo sympatyczny serial, a Kazimierz filmowany z drona - brawo ! Z tej perspektywy to nawet najstarsi kazimerzacy nie mieli okazji do tej pory oglądać swojego miasta :)
 • Kaziu
  To świetnie, bo to znakomita promocja naszego miasteczka, a tej nigdy dość! Sam serial też przyjemny☺

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę