Będzie drugi sezon

Skomentuj (4)

Pierwszy sezon serialu „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym powoli dobiega końca. Telewizja Polsat zdecydowała jednak o jego kontynuacji. Zdjęcia już trwają.

„W rytmie serca” to serial obyczajowy, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Widzowie w każdym odcinku śledzą dwie odrębne historie medyczne i kryminalne zarazem, w które uwikłani są główni bohaterowie oraz ich pacjenci. Znani aktorzy, ciekawy temat oraz Miasteczko tworzą razem spójną całość. Nic więc dziwnego, że serial tak bardzo spodobał się widzom.

- Niespodziewane zwroty akcji oraz dramatyczne wydarzenia przyciągają przed telewizory średnio niemal 2,4 mln widzów, co przełożyło się na udziały 14,1% wśród wszystkich oglądających i 15% w przedziale wiekowym 16-49 – podaje Telewizja Polsat.

Stąd właśnie decyzja o kontynuacji serialu, którego drugi sezon zobaczymy już wiosną. Zdjęcia już trwają, jednak producenci nie są zbyt chętni, by zdradzać, jakie będą dalsze losy bohaterów oraz czy ktoś dołączy do obsady. W głównych rolach w drugim sezonie ponownie wystąpią Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej – Szatan.

- Na pewno akcja serialu nadal toczyć się będzie w Kazimierzu Dolnym – mówi Karolina Baranowska z MTL Maxfilm.

Na bardziej szczegółowe informacje musimy zaczekać, do wiosny.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Zdzisław z Lewkowa.
  W przeciwieństwie do Fana, mnie jako nieliczny z polskich, ten serial się podoba, może z sentymentu do mojego rodzinnego miasta, a już na pewno jak zauważył Obserwator dla pięknych zdjęć Kazika robionych z drona. Może temat dotyczący środowiska lekarskiego trochę oklepany, chociaż w tym serialu zajrzano, w jego głąb pokazując również sprawy dotyczące samych lekarzy ich tarcia, chęć promocji swojej osoby nie zawsze dla dobra pacjenta. Natomiast drugi sezon ma prawo bytu o ile scenariusz nie zostanie rozwodniony bzdurnymi scenami jak w innych tego typu produkcjach do tej pory bywało i nie będzie ciągnięty jak "Moda na sukces". Kochani Kazimierzanie tacy burmistrze są w całej Polsce, a przy tej opcji będzie ich jeszcze więcej bo jej nie chodzi o fachowość kandydata a o jego podległość. Może być ciemny , mierny byle wierny, a wy rozwiązujcie te problemy w swoim gronie do puki macie jeszcze taka możliwość. Dbajcie o nasze cudne miasto i nie dajcie go zniszczyć choćby przez nie pasujacą zabudowę. Serdecznie pozdrawiam.
 • Fan
  Burmistrza niech wkomponują w serial. Pomysł brukowania wąwozu. Zatrudnienie pociota w gimnie. Pogonienia zastępcy. Odwrócenie sensu budżetu obywatelskiego. Granie na harmonii i na liściu i do tego witanie zagranicznych delegacji bez krawata. Ileż wątków! Scenarzyści po co szablon tu można prawdziwy serial kręcić! Burmistrz byłby hitem Polsatu TVP i każdej telewizji. Tak swój prosty chłop co to na traktor wsiądzie i pojedzie byle by jechać, a gdzie to już nie ważne. Czasem nawet zawróci i zagra jak trzeba by się sąsiadom spodobało.
  • Obserwator
   @Fan masz rację, powiem więcej serial Ranczo przy takim scenariuszu i głównym bohaterze odszedłby w zapomnienie ... :)
   jak zwykle życie pisze najlepsze scenariusze ... smutne.
   To może jednak scenarzyści niech pozostaną przy swoim scenariuszu. Bardzo sympatyczny serial, a Kazimierz filmowany z drona - brawo ! Z tej perspektywy to nawet najstarsi kazimerzacy nie mieli okazji do tej pory oglądać swojego miasta :)
 • Kaziu
  To świetnie, bo to znakomita promocja naszego miasteczka, a tej nigdy dość! Sam serial też przyjemny☺

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę