W rytmie serca wieczorową porą

Skomentuj (2)

Chłodny sierpniowy wieczór, ale w przyrynkowych kafejkach tłoczno. U Radka dziś wyjątkowo jasno. Trwają zdjęcia do serialu W rytmie serca. Premiera już 10 września o 20.00 na Polsacie.

W Kazimierzu znów rządzą filmowcy. Tym razem – w nocy. Na Rynku pojawiły się ekrany oświetleniowe. Studnię ozdobiono girlandami świateł, jakich nie miała nawet w Boże Narodzenie. Kamienice Przybyłów toną w niebieskim  mroku.

U Radka rojno i gwarno, chociaż ta noc do ciepłych już nie należy. Przy jednym ze stolików siedzi jednak jak gdyby nigdy nic kobieta z dwójką dzieci. Mateusz Damiecki w roli ojca rodziny, a może jedynie przyjaciela, wita się ze starszym kolegą po fachu – w tej roli Piotr Frączewski –  a po chwili odbiera telefon i wychodzi na plac Rynku, by swobodnie porozmawiać.

- Dzwoni do kochanki – mówi z boku ktoś dobrze poinformowany, dla kogo nie starczyło jednak miejsca U Radka.

Żądnych wrażeń z uczestniczenia w filmowej rzeczywistości nie brakuje pomimo chłodu. To fascynujące podpatrywać serial – być może wkrótce ulubiony – od kuchni. W świetle gwiazd ekranu także jak widać można się ogrzać.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • ech
  Polecam wstrząsający artykuł w Dzienniku Wschodnim"Płatność kartą? "Tylko od 6 złotych". Damięcki w Kazimierzu " Ach, jak to traktuje się u nas Aktorów ! Pierwszy komentarz pod artykułem znakomity.
  • pijany znad Grodarza
   Jeden z komentarzy pod tym artykulem : "
   "Co trzeba mieć we łbie żeby płacić kartą 1,30 zł."

   haha. Aktorem być trza.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę