W rytmie serca wieczorową porą

Skomentuj (2)

Chłodny sierpniowy wieczór, ale w przyrynkowych kafejkach tłoczno. U Radka dziś wyjątkowo jasno. Trwają zdjęcia do serialu W rytmie serca. Premiera już 10 września o 20.00 na Polsacie.

W Kazimierzu znów rządzą filmowcy. Tym razem – w nocy. Na Rynku pojawiły się ekrany oświetleniowe. Studnię ozdobiono girlandami świateł, jakich nie miała nawet w Boże Narodzenie. Kamienice Przybyłów toną w niebieskim  mroku.

U Radka rojno i gwarno, chociaż ta noc do ciepłych już nie należy. Przy jednym ze stolików siedzi jednak jak gdyby nigdy nic kobieta z dwójką dzieci. Mateusz Damiecki w roli ojca rodziny, a może jedynie przyjaciela, wita się ze starszym kolegą po fachu – w tej roli Piotr Frączewski –  a po chwili odbiera telefon i wychodzi na plac Rynku, by swobodnie porozmawiać.

- Dzwoni do kochanki – mówi z boku ktoś dobrze poinformowany, dla kogo nie starczyło jednak miejsca U Radka.

Żądnych wrażeń z uczestniczenia w filmowej rzeczywistości nie brakuje pomimo chłodu. To fascynujące podpatrywać serial – być może wkrótce ulubiony – od kuchni. W świetle gwiazd ekranu także jak widać można się ogrzać.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • ech
  Polecam wstrząsający artykuł w Dzienniku Wschodnim"Płatność kartą? "Tylko od 6 złotych". Damięcki w Kazimierzu " Ach, jak to traktuje się u nas Aktorów ! Pierwszy komentarz pod artykułem znakomity.
  • pijany znad Grodarza
   Jeden z komentarzy pod tym artykulem : "
   "Co trzeba mieć we łbie żeby płacić kartą 1,30 zł."

   haha. Aktorem być trza.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę