Aktualności dla "Kazimierz w telewizji"

W jednym z ostatnich odcinków Turnieju Jeden z Dziesięciu w TVP1 zobaczyliśmy kazimierzanina Łukasza Tarłowskiego.
Programem na temat trójkąta turystycznego Kazimierz – Nałęczów – Puławy rozpocznie działalność nowy kanał internetowy TVP Kultura 2 na platformie TVP Stream. W programie filmy, cykle dokumentalne, seriale, przedstawienia i koncerty oraz programy publicystyczne, dotychczas dostępne tylko w TVP Kultura.

W Kazimierzu realizowany jest właśnie serial poświęcony Agnieszce Osieckiej. W telewizji zobaczymy go już wiosną przyszłego roku.

To pewne, serial „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym, już wiosną powróci na antenę Telewizji Polsat. Co wydarzy się w 4. sezonie?

Jesień W rytmie serca

W Kazimierzu Dolnym po raz kolejny tej jesieni pojawiła się ekipa serialu „W rytmie serca”. Jakie sceny tym razem zostały nagrane? Jacy aktorzy pojawili się w Miasteczku?

Po letniej przerwie na ekrany powrócił serial „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Wraz z początkiem tygodnia w Miasteczku pojawili się filmowcy, prawdopodobnie więc za jakiś czas zobaczymy w serialu jesienny Kazimierz.

Już w marcu na ekrany powróci serial „W rymie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Co będzie się działo w drugim sezonie? Jakie zakątki Miasteczka zobaczymy tym razem?

Wiadomo już, pod jakim tytułem i kiedy pojawi się w telewizji serial, do którego zdjęcia realizowane były w Kazimierzu Dolnym. Są pierwsze oficjalne spoty i informacje…

Ugotowani w Kazimierzu

Producenci programu „Ugotowani” szukają odważnych, ciekawych osób do kolejnego odcinka, który realizowany będzie w Kazimierzu i okolicach.

W sobotni poranek w Telewizji Puls zobaczymy Kazimierz Dolny w muzycznej odsłonie. Wspólnie z Rudą – Joanną Lazer z zespołu Red Lips – gospodynią programu „Szalone fabryki polskiej muzyki” – wystąpią Dziady Kazimierskie. Emisja "kazimierskiego" odcinka została odłożona.

Dziś od rana w stacji Dzień Dobry TVN usłyszymy „Dzień dobry!” na żywo z Kazimierza. Pozdrowieniu towarzyszyć będzie prognoza najlepszej kazimierskiej pogody.

Sąsiad na widelcu

Kazimierski rynek we wtorkowy wieczór zamienił się w wielka jadalnię. W światłach jupiterów pod okiem kamer i publiczności wybrańcy, którym przypadła w udziale rola jury próbowali potraw przygotowanych przez kazimierzaków. Jak gotuje się w Kazimierzu?

Prowadzący program „Nie ma jak Polska” Anna Karna i Maciej Orłoś zapraszają tym razem na Lubelszczyznę. Na szlaku renesansu lubelskiego nie zabrakło też przystanku w Kazimierzu. W sumie 5 minut czasu „ekranowego”. Warto tu jednak zatrzymać się na dłużej.

"Mam przepis na pielgrzymowanie" to cykl programów w TVP1, który popularyzuje turystykę pielgrzymkową… na rowerze. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić jest Piotrawin nad Wisłą. Dlaczego wart jest pielgrzymiego trudu dowiemy się już we środę 21 listopada o godzinie 10.00 w TVP1.

Pokaż stopkę