W Kazimierzu powstanie nowy serial!

Skomentuj (10)

Kazimierski urok i malowniczość niejeden raz sprawiły, że zawitały do nas ekipy filmowe. Nie tak dawno temu na Rynku kręcone były sceny do „Volty”, najnowszego obrazu Juliusza Machulskiego, a już w tę środę w Miasteczku rozpoczynają się zdjęcia do nowego serialu. Filmowcy poszukują statystów.

Serial "Tango" będzie opowiadał o lekarzu rodzinnym, który trafił do Kazimierza. W głównych rolach zobaczymy Mateusza Damięckiego oraz Barbarę Kurdej - Szatan. Można także powiedzieć, że samo Miasteczko będzie pełniło rolę bohatera drugoplanowego.

 

- Serial będzie wspaniałą promocją dla Kazimierza Dolnego, ekipie filmowej zależy na jak najlepszym ukazaniu jego walorów. W czasie realizacji zdjęć niezbędne będzie czasowe zasłonięcie znaków handlowych oraz wstrzymanie ruchu pojazdów i pieszych.  Urząd Miasta dołoży wszelkich starań, by praca ekipy filmowej przebiegała możliwie płynnie i bezproblemowo – czytamy w informacji, która ukazała się na stronie Urzędu Miasta. - Dla wspólnego dobra, jakim będzie piękny obraz naszego miasta oglądany przez dziesiątki tysięcy ludzi w swoich domach prosimy mieszkańców o współpracę z ekipą filmową. Liczymy, że ewentualne niedogodności związane z realizacją zdjęć zostaną wynagrodzone pięknym obrazem naszego miasta uchwyconym okiem kamery.

 

Producent serialu jest znany z takich tytułów jak m.in. „Na dobre i na złe” oraz „M jak Miłość”. Zdjęcia będą realizowane m.in. na Rynku i w bocznych uliczkach Kazimierza.

 

Poszukiwani są chętni do roli statystów. Osoby w wieku od 20 do 45 lat, które chcą spróbować swoich sił na planie filmowym, mogą wysyłać zgłoszenia na adres - agencjabbartosiewicz@gmail.com. W mailu należy wpisać: Kazimierz, swoje imię i nazwisko, wiek, nr telefonu oraz dołączyć swoje zdjęcie z widoczną twarzą i sylwetką.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Anonim
  Kurcze a nie może być od młodszego wieku? Ja jestem chętna ale jestem troszeczkę za mała 😟😟😟
 • 50+
  kurde wycięli Lucjana i Basię (20-45) znowu wykluczenie :(
 • Michaś
  Pewnie będzie umiał postawić trafną diagnozę . Bo obecni lekarze za 5 razem i najlepiej jakich jest 5 to się może nie pomylą
 • Z miasta
  Ojciec Mateusz Ojciec Rydzyk Ojciec Narodu Ojciec Porodów jak się to ma do " Tanga"?
  • pijany znad Grodarza
   do tanga trzeba dwojga. Tadeusz RADZI WSZYSTKIM jednoosobowo.
 • Fan
  Bedzie promocja za darmo! A inni placa he he. No czasem jak w sandomierzu przyblokuja droge ale trzeba sie poswiecic dla turystow.
 • Doły
  To będzie może filmowe oblicze bo naszych lekarzy rodzinnych znamy ze szlachetności. Rok temu zamknęli przychodnie... bo im za mało do kieszeni wpada.
  • Góry
   Całe szczęście że są jeszcze tacy jak @Dołyktórzy dla uszlachetniania swojego wnętrza pracują zapewne non profit
  • Na marginesie
   Lekarze to coraz częściej biznesmeni. Niestety bardzo pazerni. Dziwię się, że ktoś tego nie dostrzega. A w ramach szczerej złośliwości proponuję do obsady serialu zatrudnić nasze bardzo miłe pielęgniarki. To może by wyszło dla nich z korzyścią, bo kultury i życzliwości czasem tam za mało.
  • Cytat z Halamy
   Ja wiedziałem, że tak będzie- ja wiedziałem...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę