W Kazimierzu powstanie nowy serial!

Skomentuj (10)

Kazimierski urok i malowniczość niejeden raz sprawiły, że zawitały do nas ekipy filmowe. Nie tak dawno temu na Rynku kręcone były sceny do „Volty”, najnowszego obrazu Juliusza Machulskiego, a już w tę środę w Miasteczku rozpoczynają się zdjęcia do nowego serialu. Filmowcy poszukują statystów.

Serial "Tango" będzie opowiadał o lekarzu rodzinnym, który trafił do Kazimierza. W głównych rolach zobaczymy Mateusza Damięckiego oraz Barbarę Kurdej - Szatan. Można także powiedzieć, że samo Miasteczko będzie pełniło rolę bohatera drugoplanowego.

 

- Serial będzie wspaniałą promocją dla Kazimierza Dolnego, ekipie filmowej zależy na jak najlepszym ukazaniu jego walorów. W czasie realizacji zdjęć niezbędne będzie czasowe zasłonięcie znaków handlowych oraz wstrzymanie ruchu pojazdów i pieszych.  Urząd Miasta dołoży wszelkich starań, by praca ekipy filmowej przebiegała możliwie płynnie i bezproblemowo – czytamy w informacji, która ukazała się na stronie Urzędu Miasta. - Dla wspólnego dobra, jakim będzie piękny obraz naszego miasta oglądany przez dziesiątki tysięcy ludzi w swoich domach prosimy mieszkańców o współpracę z ekipą filmową. Liczymy, że ewentualne niedogodności związane z realizacją zdjęć zostaną wynagrodzone pięknym obrazem naszego miasta uchwyconym okiem kamery.

 

Producent serialu jest znany z takich tytułów jak m.in. „Na dobre i na złe” oraz „M jak Miłość”. Zdjęcia będą realizowane m.in. na Rynku i w bocznych uliczkach Kazimierza.

 

Poszukiwani są chętni do roli statystów. Osoby w wieku od 20 do 45 lat, które chcą spróbować swoich sił na planie filmowym, mogą wysyłać zgłoszenia na adres - agencjabbartosiewicz@gmail.com. W mailu należy wpisać: Kazimierz, swoje imię i nazwisko, wiek, nr telefonu oraz dołączyć swoje zdjęcie z widoczną twarzą i sylwetką.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Anonim
  Kurcze a nie może być od młodszego wieku? Ja jestem chętna ale jestem troszeczkę za mała 😟😟😟
 • 50+
  kurde wycięli Lucjana i Basię (20-45) znowu wykluczenie :(
 • Michaś
  Pewnie będzie umiał postawić trafną diagnozę . Bo obecni lekarze za 5 razem i najlepiej jakich jest 5 to się może nie pomylą
 • Z miasta
  Ojciec Mateusz Ojciec Rydzyk Ojciec Narodu Ojciec Porodów jak się to ma do " Tanga"?
  • pijany znad Grodarza
   do tanga trzeba dwojga. Tadeusz RADZI WSZYSTKIM jednoosobowo.
 • Fan
  Bedzie promocja za darmo! A inni placa he he. No czasem jak w sandomierzu przyblokuja droge ale trzeba sie poswiecic dla turystow.
 • Doły
  To będzie może filmowe oblicze bo naszych lekarzy rodzinnych znamy ze szlachetności. Rok temu zamknęli przychodnie... bo im za mało do kieszeni wpada.
  • Góry
   Całe szczęście że są jeszcze tacy jak @Dołyktórzy dla uszlachetniania swojego wnętrza pracują zapewne non profit
  • Na marginesie
   Lekarze to coraz częściej biznesmeni. Niestety bardzo pazerni. Dziwię się, że ktoś tego nie dostrzega. A w ramach szczerej złośliwości proponuję do obsady serialu zatrudnić nasze bardzo miłe pielęgniarki. To może by wyszło dla nich z korzyścią, bo kultury i życzliwości czasem tam za mało.
  • Cytat z Halamy
   Ja wiedziałem, że tak będzie- ja wiedziałem...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę