Co nowego na planie serialu?

zobacz więcej (8)

Już po raz trzeci ekipa filmowa „Recepty na miłość” odwiedza Kazimierz. Widzieliśmy już m.in. sceny kręcone przy Kamienicy Celejowskiej, ucharakteryzowanej na komisariat, obserwowaliśmy też bohaterów przygotowujących się świąt Bożego Narodzenia. Teraz przyszedł czas na sceny nocne.

Pomimo mrozu prace nad serialem trwają. W sobotę wieczorem kazimierski Rynek zamienił się w prawdziwy plan filmowy. Kamienice, podcienia i studnia skąpane zostały w świetle błękitnych reflektorów, które nadały im niesamowitego wyglądu. 

Oprócz Dużego Rynku ekipa odwiedziła też m.in. Mały Rynek, ul. Senatorską, Klasztorną oraz Plebankę.  

Na to, byśmy zobaczyli, jak Kazimierz będzie wyglądał na ekranie telewizorów i jakie przygody czekają w nim bohaterów wieczorową porą, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Premiera serialu zapowiedziana jest na wiosnę tego roku, ale dokładnej daty jeszcze nie znamy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę