Co nowego na planie serialu?

zobacz więcej (8)

Już po raz trzeci ekipa filmowa „Recepty na miłość” odwiedza Kazimierz. Widzieliśmy już m.in. sceny kręcone przy Kamienicy Celejowskiej, ucharakteryzowanej na komisariat, obserwowaliśmy też bohaterów przygotowujących się świąt Bożego Narodzenia. Teraz przyszedł czas na sceny nocne.

Pomimo mrozu prace nad serialem trwają. W sobotę wieczorem kazimierski Rynek zamienił się w prawdziwy plan filmowy. Kamienice, podcienia i studnia skąpane zostały w świetle błękitnych reflektorów, które nadały im niesamowitego wyglądu. 

Oprócz Dużego Rynku ekipa odwiedziła też m.in. Mały Rynek, ul. Senatorską, Klasztorną oraz Plebankę.  

Na to, byśmy zobaczyli, jak Kazimierz będzie wyglądał na ekranie telewizorów i jakie przygody czekają w nim bohaterów wieczorową porą, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Premiera serialu zapowiedziana jest na wiosnę tego roku, ale dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Skomentuj



Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę