Święta na planie serialu

zobacz więcej (8)

Skończyła się już druga wizyta ekipy kręcącej serial w Kazimierzu. Na planie zdjęciowym „Recepty na miłość” panowała świąteczna atmosfera.

Już za chwilę święta i szykują się do nich także bohaterowie serialu „Recepta na miłość”. Przez ostatnie dwa dni pojawili się oni m.in. pod świąteczną choinką oraz przemierzali Rynek z rękoma pełnymi prezentów.

 

Na planie serialu można było zobaczyć aktorów odgrywających główne role: Barbarę Kurdej-Szatan oraz Mateusza Damięckiego. To właśnie on spieszył gdzieś z licznymi podarunkami. Komu je wręczy? To okaże się już po premierze.

Szczegóły serialu wciąż owiane są tajemnicą. Do tego, o czym pisaliśmy wcześniej możemy dodać jednak parę informacji.

Wiemy, że na ekranie oprócz aktorów odgrywających główne role zobaczymy także Marię Dębską, Edytę Olszówkę, Piotra Polka, Dariusza Toczka oraz Piotra Fronczewskiego.

Producentem serialu jest Tadeusz Lampka, który produkował m.in. "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Kryminalni". Scenariusz napisał Robert Mąka, a reżyserem oraz współscenarzystą jest Piotr Wereśniak.

 

Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie "Recepta na miłość" pojawi się w telewizji. Mówi się jedynie o przybliżonym terminie: wiosną 2017 r.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę