Światła, kamera... akcja!

zobacz więcej (7)

W Kazimierzu padł pierwszy klaps na planie nowego serialu. Pomimo niesprzyjającej pogody prace ruszyły pełną parą. Poznaliśmy też kilka nowych szczegółów na temat produkcji.

Serial, opowiadający o losach młodego lekarza rodzinnego, nosi roboczy tytuł „Recepta na miłość”. Jego reżyserem jest Piotr Wereśniak, który na swoim koncie ma takie filmy jak „Zróbmy sobie wnuka”, „Och, Karol 2” czy „Stacja”. Był on też twórcą scenariusza do kultowej komedii Juliusza Machulskiego „Kiler”.

 

Pierwszy dzień zdjęciowy nie potraktował ulgowo ekipy filmowej. Deszcz i chłód nie wstrzymały jednak prac i Rynek oraz część otaczających go podcieni stały się w środę planem serialu. Podobna przyszłość czeka jeszcze niejedno miejsce w Kazimierzu. Magia telewizji odmieni m.in. Kamienicę Celejowską.

 

- Pod koniec tego tygodnia Oddział Kamienica Celejowska zamieni się w… posterunek policji – czytamy w informacji zamieszczonej na Facebooku Muzeum Nadwiślańskiego.

 

Ekipa zawita do muzeum w piątek 7 października, ok. godz. 10.00, ale oddział nie będzie w tym czasie zamknięty...

 

By przekonać się, komu zostanie przypisana „Recepta na miłość” i jak na szklanym ekranie będzie prezentował się Kazimierz, przyjdzie nam jednak trochę poczekać. Premiera serialu jest zaplanowana dopiero na przyszły rok.

 

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę