Zagraj w filmie. "Recepta na miłość" powraca do Kazimierza

Skomentuj (1)

Serial „Recepta na miłość” powraca do Kazimierza! Zdjęcia będą kręcone przez dwa dni i ponownie będzie okazja do zagrania w filmie.

Ekipa filmowa realizująca nowy serial obyczajowy „Recepta na miłość”, opowiadający o losach młodego lekarza, odwiedzi nas tym razem w dniach 14 i 15 grudnia. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w serialu mogą zgłaszać się do roli statystów.

- Szukamy statystów w wieku od 20 do 45 lat. Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie zgłoszenia na adres mail: agencjabbartosiewicz@gmail.com – czytamy w informacji opublikowanej przez Agencję Statystów i Epizodystów Barbara Bartosiewicz.

W zgłoszeniu należy wpisać: imię i nazwisko, Kazimierz, wiek, nr telefonu oraz załączyć zdjęcia z widoczną twarzą i sylwetką. Zgłaszać mogą się osoby z Kazimierza i okolic. 

Pierwsze klapsy do serialu „Recepta na miłość” padły w Kazimierzu w październiku tego roku. Ekipa odwiedziła wtedy Rynek, Zamek, Górę Trzech Krzyży, kamieniołomy, a Kamienica Celejowska stała się posterunkiem policji. 

Produkcja trafi na ekrany telewizorów na wiosnę przyszłego roku.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę