Sylwester na stoku? Czemu nie!

Sylwestrowa noc to nie tylko eleganckie bale. Wspaniałe imprezy odbywają się także na stokach narciarskich. Ośrodki położone w Kazimierzu i okolicach będą czynne w sylwestra do późnych godzin nocnych. Jakie planują atrakcje?

Stacja Narciarska Kazimierz będzie czynna w sylwestra od 9.00 rano, do 2.00 w nocy (czyli 1.01.2013r.). Do dyspozycji narciarzy będą wszystkie trasy zjazdowe, wypożyczalnia sprzętu, restauracja oraz parking. Tego dnia dostępne będą zarówno karnety czasowe, jak i punktowe. Warto jednak wspomnieć, iż do godziny 18.00 będą obowiązywały ceny normalne, w godzinach późniejszych weekendowe. Kasa, w której możmy nabyć karnety jest jednak czynna tylko do 22.00.  1 stycznia, w Nowy Rok, stok będzie otwarty normalnie, czyli od 9.00 do 22.00.

 

Wyciągi narciarskie w Rąblowie także będą czynne cały czas. W sylwestra stok będzie otwarty od 9.00 rano do 2.00 w nocy. Czynne będą wszystkie trasy zjazdowe, wypożyczalnia i serwis sprzętu, bufet oraz oczywiście parking. Obowiązywać będą ceny weekendowe.

 

- My sylwestra na stoku organizujemy od lat - mówi właściciel ośrodka narciarskiego w Rąblowie. - Zawsze panuje na stoku wspaniała atmosfera i zapewne zawdzięczamy ją wszystkim dzieciom, które tej nocy także szosują na nartach.

 

1 stycznia wyciągi w Rąblowie będą czynne od 9.00 do 22.00.

 

Stok narciarski w Celejowie dla wszystkich swoich gości przygotował niespodziankę. Otóż w sylwestra, od godziny 22.00 jeździmy tam za darmo! Stok, jak i wypożyczalnia oraz bufet będzie czynny do ostatniego klienta. Zaś do 22.00 obowiązuje normalny cennik.

 

Stok Narciarski w Parchatce przygotował naprawdę wyjątkową ofertę sylwestrową. Ośrodek będzie otwarty od 9.00 do 2.00 w nocy (1.01.2013r.). Do dyspozycji gości będą dwie trasy zjazdowe, wypożyczalnia i parking. Przygototowane będzie też ognisko. W Karczmie Parchatka będzie odbędzie się bal, a o północy planowany jest pokaz sztucznych ogni. Dostępny będzie także specjalny karnet sylwestrowy, który będzie obowiązywał od godziny 20.00 (3.12.2012r.) do 2.00 (1.01.2013r.). Cena takiego karnetu to 40.00 zł - karnet czasowy lub też karnety punktowe - według cennika weekendowego.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę