Sylwester na stoku? Czemu nie!

Sylwestrowa noc to nie tylko eleganckie bale. Wspaniałe imprezy odbywają się także na stokach narciarskich. Ośrodki położone w Kazimierzu i okolicach będą czynne w sylwestra do późnych godzin nocnych. Jakie planują atrakcje?

Stacja Narciarska Kazimierz będzie czynna w sylwestra od 9.00 rano, do 2.00 w nocy (czyli 1.01.2013r.). Do dyspozycji narciarzy będą wszystkie trasy zjazdowe, wypożyczalnia sprzętu, restauracja oraz parking. Tego dnia dostępne będą zarówno karnety czasowe, jak i punktowe. Warto jednak wspomnieć, iż do godziny 18.00 będą obowiązywały ceny normalne, w godzinach późniejszych weekendowe. Kasa, w której możmy nabyć karnety jest jednak czynna tylko do 22.00.  1 stycznia, w Nowy Rok, stok będzie otwarty normalnie, czyli od 9.00 do 22.00.

 

Wyciągi narciarskie w Rąblowie także będą czynne cały czas. W sylwestra stok będzie otwarty od 9.00 rano do 2.00 w nocy. Czynne będą wszystkie trasy zjazdowe, wypożyczalnia i serwis sprzętu, bufet oraz oczywiście parking. Obowiązywać będą ceny weekendowe.

 

- My sylwestra na stoku organizujemy od lat - mówi właściciel ośrodka narciarskiego w Rąblowie. - Zawsze panuje na stoku wspaniała atmosfera i zapewne zawdzięczamy ją wszystkim dzieciom, które tej nocy także szosują na nartach.

 

1 stycznia wyciągi w Rąblowie będą czynne od 9.00 do 22.00.

 

Stok narciarski w Celejowie dla wszystkich swoich gości przygotował niespodziankę. Otóż w sylwestra, od godziny 22.00 jeździmy tam za darmo! Stok, jak i wypożyczalnia oraz bufet będzie czynny do ostatniego klienta. Zaś do 22.00 obowiązuje normalny cennik.

 

Stok Narciarski w Parchatce przygotował naprawdę wyjątkową ofertę sylwestrową. Ośrodek będzie otwarty od 9.00 do 2.00 w nocy (1.01.2013r.). Do dyspozycji gości będą dwie trasy zjazdowe, wypożyczalnia i parking. Przygototowane będzie też ognisko. W Karczmie Parchatka będzie odbędzie się bal, a o północy planowany jest pokaz sztucznych ogni. Dostępny będzie także specjalny karnet sylwestrowy, który będzie obowiązywał od godziny 20.00 (3.12.2012r.) do 2.00 (1.01.2013r.). Cena takiego karnetu to 40.00 zł - karnet czasowy lub też karnety punktowe - według cennika weekendowego.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę