Nartsport Rąblów

Rąblów to niewielka miejscowość położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, w gminie Wąwolnica. Wieś otoczona jest lessowymi wąwozami i wzniesieniami, które okazały się wręcz idealne, by służyć swoją urodą turystom. Wiele lat temu w Rąblowie powstał ośrodek narciarski NARTSPORT, który funkcjonuje do chwili obecnej i ciągle się zmienia, rozwija.

W chwili obecnej w ośrodku dostępnych jest pięć tras zjazdowych: 420m, 300m, 180m, 160m oraz ośla łączka. Wszystkie trasy są oświetlane, naśnieżane i ratrakowane. Dodatkową atrakcją jest snowpark oraz doskonale wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Jest tu także profesjonalny serwis sprzętu narciarskiego.


Na terenie ośrodka jest obiekt gastronomiczny "Perła" oraz ogniska, przy których można upiec kiłbaski, jak i ogrzać się. Do dyspozycji gości jest również bezpłatny parking na 500 samochodów.


Tu także można skorzystać z porad instruktorów jazdy na nartach i snowboardzie.


Ośrodek czynny jest w sezonie w godzinach: 9.00 - 22.00.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę