Nartsport Rąblów

Rąblów to niewielka miejscowość położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, w gminie Wąwolnica. Wieś otoczona jest lessowymi wąwozami i wzniesieniami, które okazały się wręcz idealne, by służyć swoją urodą turystom. Wiele lat temu w Rąblowie powstał ośrodek narciarski NARTSPORT, który funkcjonuje do chwili obecnej i ciągle się zmienia, rozwija.

W chwili obecnej w ośrodku dostępnych jest pięć tras zjazdowych: 420m, 300m, 180m, 160m oraz ośla łączka. Wszystkie trasy są oświetlane, naśnieżane i ratrakowane. Dodatkową atrakcją jest snowpark oraz doskonale wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Jest tu także profesjonalny serwis sprzętu narciarskiego.


Na terenie ośrodka jest obiekt gastronomiczny "Perła" oraz ogniska, przy których można upiec kiłbaski, jak i ogrzać się. Do dyspozycji gości jest również bezpłatny parking na 500 samochodów.


Tu także można skorzystać z porad instruktorów jazdy na nartach i snowboardzie.


Ośrodek czynny jest w sezonie w godzinach: 9.00 - 22.00.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę