Weekend na nartach i na łyżwach

Skomentuj (8)

Zima w pełni, a wszystkie ośrodki narciarskie położone w Kazimierzu Dolnym i okolicy są czynne. W najbliższą niedzielę czekają nas spore atrakcje na Stacji Narciarskiej Kazimierz oraz na stoku w Parchatce.A na Górach w Kazimierzu na chętnych łyżwiarzy czeka lodowisko.

Za oknami zima, a na okolicznych stokach aż roi się od narciarzy. Spory ruch będzie także zapewne w najbliższy weekend, gdyż w dwóch okolicznych ośrodkach odbędą się imprezy.

- Puławski MOSIR i stok narciarski Parchatka zapraszają na pierwsze zawody narciarskie i snowboardowe – czytamy w zaproszeniu na zawody, które odbędą się 20 stycznia w Parchatce.

Start imprezy już o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów. Kto może w zawodach wziąć udział? Każdy! Grypy wiekowe: grupa I - szkoła podstawowa, grupa II - gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, grupa III - pozostali.

Równolegle będzie się odbywać impreza na Stacji Narciarskiej Kazimierz, gdzie będziemy świętować FIS World Snow Day. Co to takiego? Otóż tego dnia licencjonowane Szkoły Narciarskie PZN-SITN organizują dzień otwarty. W ramach tej akcji w godzinach od 9.00 do 13.00 instruktorzy Szkoły Narciarskiej „KOZLO-SKI” udzielać będą darmowych lekcji narciarskich na Stacji Narciarskiej Kazimierz.

A wszystkich tych, którzy od nart wolą łyżwy, zapraszamy na lodowisko na Górach do Folwarku Walencja. Warunkiem dobrej zabawy jest przyniesienie łyżew ze sobą.

I jak tu nie kochać zimy w Kazimierzu?

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę