Stacja Kazimierz świątecznie zaprasza

Stacja Narciarska Kazimierz powstała w 2011 roku i jest swego rodzaju kontynuacją tradycji narciarskich w Kazimierzu Dolnym. Tradycje te sięgają bowiem jeszcze czasów przedwojennych, kiedy to widok narciarzy na kazimierskich pagórkach był czymś naturalnym.

Obecnie Stacja Narciarska Kazimierz posiada trzy wyciągi oraz cztery trasy zjazdowe: 590m, 470m, 250m oraz 110m. Oprócz tego, korzystać możemy ze szkółki narciarskiej, wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego, restauracji, bezprzewodowego Internetu czy parkingu.

Przewidziane są także zniżki dla grup zorganizowanych oraz możliwość przygotowania ogniska.

Ośrodek wciąż się rozwija, planowane są kolejne inwestycje, a wszystko po to, by zapewnić klientom jak najwyższy poziom świadczonych usług.

Na Stację Narciarską Kazimierz bardzo prosto trafić. Położona jest ona bowiem między Kazimierzem Dolnym a Bochotnicą. Nie trzeba więc wjeżdżać do miasta, by dotrzeć na miejsce, ale można z miasta przyjść pieszo. Przy wjeździe do ośrodka stoi wielki billboard, którego nie sposób nie zauważyć.

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę