Sylwester LAST MINUTE

Skomentuj (3)

Przed nami najważniejsza noc w roku. Co zrobić, by była wyjątkowa? Jak ją spędzić, by na długo pozostała w naszej pamięci? Na sylwestrowe szaleństwa zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego. Tu atrakcji nie zabraknie na pewno.

Od sylwestrowej nocy dzieli nas jedynie kilka dni. Jeśli nadal nie jesteście Państwo zdecydowani co do tego, gdzie spędzicie tę wyjątkową chwilę, mamy pewną propozycję - zapraszamy do Kazimierza Dolnego. W Kazimierzu Dolnym ofert sylwestrowych nie brakuje. Większe obiekty noclegowe organizują bale sylwestrowe, sprzedają także całe pakiety zawierające kilka noclegów, wyżywienie i dodatkowe atrakcje. Zimą atrakcyjne jest również samo Miasteczko. Bez tłumów, kolejek i wszechobecnego gwaru Kazimierz Dolny staje się oazą spokoju. Spacerować więc można do woli, zwiedzać zabytki a także spędzać czas aktywnie - na pobliskich stokach narciarskich. Czego chcieć więcej? Wszystkie oferty noclegowe znajdziecie Państwo tutaj. Na naszej stronie są też informacje o wyciągach narciarskich, trasach spacerowych oraz zabytkach i muzeach. Do Siego Roku!

 

Zapraszamy do działu z kalendarzem imprez na najbliższe dni:

 


2012-12-31
Folwarczne Piwnice Rock'nRollowy Bal Sylwestrowy

Folwarczne Piwnice Rock'nRollowy Bal Sylwestrowy

wstęp 50,00zł szczegóły na stronie www.folwarkwalencja.pl


wszystkie szczegóły


2013-01-01
Kościół Farny: Charytatywny koncert noworoczny

Charytatywny koncert noworoczny na rzecz Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego p.w. św. Anny. Na organach - ks. Attila Honti. W repertuarze utwory renesansowei barokowe oraz kompozycja własna ks. Honti "La follia".

 


wszystkie szczegóły

 

 

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę