Aktualności dla "Celejów"

Plany budowy term w Celejowie są od dawna. A dwa lata temu, było niemal pewne, że inwestycja zostanie zrealizowana, gdyż przyznana została już nawet dotacja na ten cel. Niestety nie wyszło. Dotację trzeba było zwrócić, a z planów zrezygnować. Teraz jednak znów pojawia się światełko w tunelu. Może jeszcze nie wszystko stracone?..

Wszystko wskazuje na to, że za trzy lata w Celejowie powstanie kompleks leczniczo-wypoczynkowy. Będzie to największe SPA w regionie.

Sezon narciarski 2012/2013 za nami. Ośrodki narciarskie położone w Kazimierzu Dolnym i okolicach są już zamknięte.

Sylwestrowa noc to nie tylko eleganckie bale. Wspaniałe imprezy odbywają się także na stokach narciarskich. Ośrodki położone w Kazimierzu i okolicach będą czynne w sylwestra do późnych godzin nocnych. Jakie planują atrakcje?

Po Nowym Roku otwarty zostanie nowy wyciąg narciarski! Jest on długo oczekiwaną w Miasteczku inwestycją. Jego największą zaletą jest położenie – stok znajduje się na granicy Kazimierza Dolnego z Bochotnicą.

Za tydzień Święta Bożego Narodzenia. Zbliżający się weekend będzie więc ostatnim "zwyczajnym" tegorocznym weekendem. Zapraszamy do Kazimierza! Tu możecie Państwo zarówno odpocząć, jak i kupić prezenty dla najbliższych.

Weź deski i na stok!

Ferie się kończą, ale nie kończy się zima. Na zakończenie zimowego odpoczynku na stoku w Celejowie już najbliższą niedzielę 28 lutego odbędą zawody narciarskie dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy nie zapomnieli także o rodzicach młodych narciarzy – ich także zapraszają do udziału w sportowych zmaganiach!

W okolicy Kazimierza nad Wisłą działa niedawno powstały wyciąg w miejscowości Celejów. Aura sprzyja uprawianiu sportów zimowych. Zapraszamy więc na stok!

Pokaż stopkę