"Recepta na miłość" znowu w Miasteczku

Skomentuj (4)

zobacz więcej (17)

Po raz kolejny w Kazimierzu gości ekipa filmowców odpowiedzialnych za serial „Recepta na miłość”. Gdzie tym razem padają ujęcia? Jakich aktorów możemy spotkać, spacerując po Miasteczku?

Do czwartku włącznie w Kazimierzu Dolnym trwają zdjęcia do serialu pod roboczym tytułem „Recepta na miłość”. Już po raz czwarty ekipa filmowców gości w Miasteczku. Tym razem sceny kręcone są na Rynku, m.in. w kawiarnianych ogródkach, gdzie spotkać możemy Mateusza Damięckiego czy też Małgorzatę Foremniak. Zbyt wielu szczegółów realizatorzy jednak nie zdradzają.

- Nie za wiele mogę na tym etapie zdradzić – mówi Karolina Baranowska z MTL Maxfilm. - Zdjęcia do serialu pod roboczym tytułem "Recepta na miłość" trwają. Ekipa tym razem spędzi w Kazimierzu Dolnym cztery dni.

Zdjęcia realizowane są w najpiękniejszych miejscach Miasteczka.
Jak już pisaliśmy, producentem serialu jest Tadeusz Lampka, zaś reżyserem oraz współscenarzystą produkcji, Piotr Wereśniak. W obsadzie zobaczymy m.in.: Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka czy Piotra Fronczewskiego.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • Beata
  Miałam zaszczyt siedzenia w tym samym ogródku kawiarnianym co aktorzy serialu.
  • Wooff
   Nooo zaszczyt jak [wymoderowano]...
  • pijany znad Grodarza
   proszę o udostępnienie mi krzesełka na którym siedziała p. Foremniak.
  • Wacek
   @pijany znad Grodarza, Pchły tam nie gryzą?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę