Romans z Kazimierzem w tle

Skomentuj (1)

zobacz więcej (10)

Kazimierz od lat uważany jest za jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Polsce. Nic więc dziwnego, że scenarzyści wybierają właśnie Miasteczko do zdjęć plenerowych. Tym razem kazimierski Rynek zobaczymy w „M jak miłość”, już jesienią.

Kazimierz Dolny stał się w ostatnim czasie ulubionym miejscem filmowców. W minionym tygodniu kręcone tu były sceny do nowego serialu o roboczym tytule „Recepta na miłość”, natomiast dziś trwały tu zdjęcia do jednego z najbardziej popularnych polskich seriali telewizyjnych – „M jak miłość”.

Ekipa „M jak miłość” przyjechała do Kazimierza na jeden dzień. Sceny kręcone były m.in. na Rynku, przy Klasztorze Ojców Franciszkanów oraz na Górze Trzech Krzyży. Grafik był dość napięty, a na niebie kłębiły się ciemne chmury… Jednak piękne zdjęcia z Miasteczkiem w tle udało się zrobić. Będzie klimatycznie, romantycznie i nastrojowo. Na ekranie zobaczymy Annę Muchę w towarzystwie Krystiana Wieczorka spacerujących wąskimi uliczkami Kazimierza. Czy będzie to nowa serialowa para?

- W Kazimierzu pojawi się serialowa Magda wraz z mecenasem Budzyńskim – mówi Karolina Baranowska z MTL Maxfilm. – Ich miłość rozkwitnie właśnie w tym mieście.

Kręcone w Kazimierzu sceny zobaczymy w telewizji jesienią. Miasteczko pojawi się w 1321. i 1322. odcinku serialu.

Warto dodać, że ekipa serialu „M jak miłość” gości w Kazimierzu nie po raz pierwszy. W 2008 roku pojawiła się tu inna serialowa para – Olga (Karolina Nowakowska) i Kuba (Przemysław Cypryański). Wtedy zdjęcia robione były w ruinach Zamku, Korzeniowym Dole, Albrechtówce, bulwarze wiślanym oraz w jednym z kazimierskich hoteli.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Taper
    Judel gra na organach - odcinek Nr 2. Pierwszy graliśmy przed wojną. Potrzebni statyści, aktorzy i pieniądze

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę