Pocztówki z Kazimierza

Skomentuj (5)

zobacz więcej (7)

Jaką pamiątkę zabrać do domu z Kazimierza? W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się widokówki z limitowanej edycji wydanej przez Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Wraz z Nowym Rokiem w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym pojawiła się limitowana edycja widokówek  wydanych przez Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki. Przedstawiają one Zespół Zamkowy w Kazimierzu Dolnym w szacie jesiennej i zimowej.

Ich autorami są współcześni kazimierscy malarze: Marek Andała, Piotr Fąfrowicz, Roman Gruszecki, Mieczysława Izdebska – Łazorek, Jacek Piotr Jarosz, Jacek Kośmiński, Jacek Kwiatkowski, Bartłomiej Michałowski, Sławomir Mikawoz oraz Agnieszka Mitura.

Pomysł na wydanie widokówek narodził się w KOKPiT. Jak mówią pracownicy tej instytucji, głównym celem pocztówkowej akcji jest rozpowszechnianie malarstwa, które w Kazimierzu Dolnym istnieje przecież od… zawsze.

Kartki w formacie A5 (15x21cm) kosztują 4 zł za sztukę. Warto dodać, że można je nabyć także zdalnie. Jak to zrobić? Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w Centrum Informacji Turystycznej, ale można również wysłać wiadomość drogą e-mail: cit@kokpit.com.pl lub przez Facebook i opisać dokładnie, co nas interesuje. A potem zrobić przelew. Koszt przesyłki pokrywa wysyłający, czyli CIT.

W galerii przedstawiamy część widokówek z limitowanej edycji.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • gocha
  Chyba Pocztówka z Kazimierza...
 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały skasowane. Prosimy o przestrzeganie regulaminu dyskusji.
 • żak
  A mnie podoba się spacer po Rynku bez światła. Przynajmniej nie widać brzydkich elewacji prywatnych domów.Jakoś ich właścicielom nie wstyd.
 • Zofia
  Pięknie, a na żywo kazimierski Rynek tonie w dalszym ciągu w ciemnościach
  • kazimierzak
   Pani Zofio proszę nie narzekać, może Pani podziwiać "piękną i nowoczesną" szkołę, a ona kosztuje, oj kosztuje, że nawet na światło nie starcza!
  • ZAPRASZAMY NA FERIE ZIMOWE 2016!!!
   MAMY WOLNE KOMFORTOWE POKOJE Z ŁAZIENKAMI,BALKONAMI,TV I WI-FI W PROMOCYJNYCH CENACH OD 30 ZŁ!!!
   W RAZIE ZAINTERESOWANIA PROSIMY O KONTAKT: 698-784-326

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę