Piąta Wigilia Miejska

Skomentuj (6)

zobacz więcej (29)

To już w zasadzie pewien mały jubileusz. Wigilia Miejska w Kazimierzu odbyła się na Rynku po raz piaty. Po raz piąty więc dzielono się wspólnie opłatkiem w dużo większym gronie – znajomych i sąsiadów, radnych. Po raz piąty wspólnie spożywano wigilijne potrawy. Teraz już nie da się ukryć: święta idą!

Po raz piąty mieszkańcy Kazimierza uczestniczyli w Wigilii Miejskiej. Wieczerza na Rynku przygotowana przez radnych i restauratorów odbyła się jak co roku pod koniec Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Burmistrz Andrzej Pisula złożył wszystkim zebranym najlepsze życzenia świąteczne, do których dołączył się ksiądz proboszcz Tomasz Lewniewski oraz zaproszony na IX Kazimierski Jarmark wójt Szydłowa.
W wigilijny nastrój wprowadził zebranych koncert kolęd w wykonaniu Moniki Malczak i Wojciecha Bochry.

Po koncercie nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejsze stoisko 9. Jarmarku. Główną nagrodę zdobyła Knajpa Artystyczna z ulicy Senatorskiej. Wkrótce opowiemy Państwu więcej o tym miejscu, bowiem nagroda to miesięczna promocja restauracji na naszym portalu i na stronie Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.

A potem były życzenia i łamanie się opłatkiem w znacznie szerszym niż rodzinne gronie. Święta naprawdę tuż tuż.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę