Pocztówki z Kazimierza

Skomentuj (5)

zobacz więcej (7)

Jaką pamiątkę zabrać do domu z Kazimierza? W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się widokówki z limitowanej edycji wydanej przez Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Wraz z Nowym Rokiem w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym pojawiła się limitowana edycja widokówek  wydanych przez Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki. Przedstawiają one Zespół Zamkowy w Kazimierzu Dolnym w szacie jesiennej i zimowej.

Ich autorami są współcześni kazimierscy malarze: Marek Andała, Piotr Fąfrowicz, Roman Gruszecki, Mieczysława Izdebska – Łazorek, Jacek Piotr Jarosz, Jacek Kośmiński, Jacek Kwiatkowski, Bartłomiej Michałowski, Sławomir Mikawoz oraz Agnieszka Mitura.

Pomysł na wydanie widokówek narodził się w KOKPiT. Jak mówią pracownicy tej instytucji, głównym celem pocztówkowej akcji jest rozpowszechnianie malarstwa, które w Kazimierzu Dolnym istnieje przecież od… zawsze.

Kartki w formacie A5 (15x21cm) kosztują 4 zł za sztukę. Warto dodać, że można je nabyć także zdalnie. Jak to zrobić? Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w Centrum Informacji Turystycznej, ale można również wysłać wiadomość drogą e-mail: cit@kokpit.com.pl lub przez Facebook i opisać dokładnie, co nas interesuje. A potem zrobić przelew. Koszt przesyłki pokrywa wysyłający, czyli CIT.

W galerii przedstawiamy część widokówek z limitowanej edycji.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • gocha
  Chyba Pocztówka z Kazimierza...
 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały skasowane. Prosimy o przestrzeganie regulaminu dyskusji.
 • żak
  A mnie podoba się spacer po Rynku bez światła. Przynajmniej nie widać brzydkich elewacji prywatnych domów.Jakoś ich właścicielom nie wstyd.
 • Zofia
  Pięknie, a na żywo kazimierski Rynek tonie w dalszym ciągu w ciemnościach
  • kazimierzak
   Pani Zofio proszę nie narzekać, może Pani podziwiać "piękną i nowoczesną" szkołę, a ona kosztuje, oj kosztuje, że nawet na światło nie starcza!
  • ZAPRASZAMY NA FERIE ZIMOWE 2016!!!
   MAMY WOLNE KOMFORTOWE POKOJE Z ŁAZIENKAMI,BALKONAMI,TV I WI-FI W PROMOCYJNYCH CENACH OD 30 ZŁ!!!
   W RAZIE ZAINTERESOWANIA PROSIMY O KONTAKT: 698-784-326

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę