Hrabi i Dziady w Kazimierzu

Skomentuj (2)

zobacz więcej (26)

W sobotni wieczór na dziedzińcu kazimierskiego Zamku gościli „Cyrkuśniki”, czyli aktorzy z kabaretu Hrabi. Dodatkową atrakcją był koncert Dziadów Kazimierskich! Działo się!

Ostatni weekend sierpnia upływa w Kazimierzu Dolnym pod znakiem dobrej zabawy. W sobotni wieczór dziedziniec kazimierskiego Zamku wypełnił się po brzegi. Mieszkańcy Miasteczka, jak i turyści wspięli się na Wzgórze Zamkowe specjalnie dla kabaretu Hrabi oraz Dziadów Kazimierskich.

Jako pierwsi na scenie pojawili się „Cyrkuśniki”. Aktorzy na usługach publiczności, czyli Hrabi do usług. I już od pierwszych minut, od momentu pojawienia się na scenie, publiczność zanosiła się śmiechem. Bo czy mogło być inaczej, gdy przed nami pojawiała się Joanna Kołaczkowska, Darek Kamys, Łukasz Pietsch i Tomasz Majer?
Salto na życzenie publiczności, specjalnie przygotowane piosenki oraz ciągłe pytania nie pozwalały oglądającym na pozostanie anonimowymi. Szczególnie Ci siedzący w pierwszych rzędach nie mogli czuć się bezpiecznie.

- Widziałem, że Pani na mnie cały czas patrzyła, więc nie mogłem dłużej czekać – mówił Darek Kamys do porwanej z pierwszego rzędu kobiety. – Daj mi jakiś znak, bym wiedział, że coś z tego może być…

Jednak na występie Kabaretu Hrabi wieczór się nie skończył. Chwilę później na scenie pojawili się muzycy wchodzący w skład zespołu Dziady Kazimierskie. Już po pierwszej piosence krzesełka przestały być potrzebne, a rytmiczne brzmienia unosiły się nad całym, nieco wyciszonym już Miasteczkiem…

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę