Kazimiernikejszyn 2018 - program

Skomentuj (1)

Już niespełna miesiąc dzieli nas od tegorocznej edycji Festiwalu Kazimiernikejszyn. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy? Jacy muzycy wystąpią tym razem na scenie w kamieniołomach?

Koncerty, warsztaty, spotkania i mnóstwo dobrej zabawy – wszystko to czeka na wszystkich fanów Festiwalu Kazimiernikejszyn. Tym razem impreza odbędzie się w dniach 12 – 15 lipca. I zapowiada się bardzo ciekawie. Znany jest już, choć bez szczegółów program festiwalu, jednak organizatorzy uprzedzają, że korekty godzinowe mogą być jeszcze wprowadzane.

Czwartek, 12 lipca
godz. 18.18 – Tajemnicza Paprowędrówka
godz. 19.32 – Spaceboy (muzyczno-taneczna wyprawa międzygalaktyczna z Profesorem Kleksem/Rynek Duży
godz. 21.01 – 01.01 – Silent Disco/Rynek Duży

Piątek, 13 lipca
godz. 13.13 – Koncert November Project/Rynek Duży
od godz. 18.30 – Koncerty: Dziady Kazimierskie, Grubson, Fisz Emade Tworzywo + Dawid Podsiadło/Kamieniołomy
godz. 01.00 – 02.02 albo dłużej – Same Sztosy After Party/obok Kamieniołomów

Sobota, 14 lipca
od 18.30 – Koncerty: Tabu, Shakin Dudi, Lao Che, Łąki Łan/Kamieniołomy
godz. 01.00 – 02.02 albo dłużej – Same Sztosy After Party/obok Kamieniołomów

Niedziela, 15 lipca
godz. 12.12 – Rekord Śmiechu/Rynek Duży
godz. 12.32 – Koncert NeoKlez – Finalne Zakończenie Festiwalu/Rynek Duży

Oprócz wydarzeń muzycznych, sporo będzie się działo w poszczególnych strefach, czyli Strefie Rakieta, Dobrej Strefie oraz Strefie Nudy. Możemy tam spędzić czas w godzinach: 12.00 – 18.00. Pośród atrakcji m.in. rowerowy rajd tunelem, oddechowisko, iskron, walka na kolory, projekt walizka oraz poduszkolot. Popołudniami zagoszczą tam także „Przegoście”. Kto to taki? Sami fajni i pozytywni ludzie: Joanna Brodzik, Szymon Hołownia, Katarzyna Miller, Magdalena Dembowska i Katarzyna Gubała. Na pewno będzie ciekawie...

Na tym nie koniec. Muzyczne wydarzenia czekają na nas także na Małej Scenie Kazimiernikejszyn, czyli w Lokalnym Bistro Trzeci Księżyc na Małym Rynku. Tam pojawią się m.in. Karma Sound czy Mesbrutah. Będą także wydarzenia przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach.

- W czasie festiwalu dzieci biorą udział w zorganizowanych warsztatach tematycznych – zapowiadają organizatorzy. – Warsztaty prowadzone są przez różne grupy, niektóre zajęcia są z rodzicami, podczas niektórych można zostawić dzieci z opiekunami. Szczegóły tegorocznych warsztatów wkrótce.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę