Głosujmy na Dwa Brzegi!

Skomentuj (15)

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, którego w tym roku przeżywaliśmy w Kazimierzu siódmą edycję, to największe kulturalne wydarzenie nie tylko Kazimierza czy Lubelszczyzny, ale i całej Polski Wschodniej. Warto więc, by to on właśnie został uznany za najlepszy produkt turystyczny województwa lubelskiego. Głosujmy na Dwa Brzegi!

Tylko do 19 sierpnia głosować można na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który ma szansę uzyskać certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego ‘2013”. Celem konkursu organizowanego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną jest „wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych na Lubelszczyźnie, a także inicjowanie powstawania nowych, które staną się wizytówką naszego województwa”.

Zwycięzca konkursu lubelskiego weźmie udział w plebiscycie ogólnopolskim, w którym nagrodą główną ufundowaną przez Polską Organizację Turystyczną będzie „Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” i kampania promocyjna w kraju o wartości nie mniejszej niż 100 000 zł.

Warto więc wesprzeć Dwa Brzegi, by mogły nas dalej cieszyć letnią fiestą dobrego filmu i dalej się rozwijać. Ósma edycja przecież już od 2 do 10 sierpnia 2014 roku.

Głosujemy tutaj: http://www.lrot.pl/index.php?start=sonda&action=tabela&pol_id=5

 

Skomentuj


Dodane komentarze (15)

 • Gosia
  Kiedy zabrakło orzełka na koszulkach piłkarzy w wielu polakach obudził się patriotyczny zew!
  Zawiniło szereg osób ,,,,,i symbolicznego znaku nie było. śpiewano " Róbmy swoje,,,itd "
  Głosujmy !!!
 • pijany znad Grodarza
  Tak było:
  "Wybrano "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2011"
  Znamy już wyniki konkursu "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2011". Spośród zgłoszonych 21 produktów Kapituła, podczas tajnego głosowania, dokonała wyboru trzech najlepszych w 2011 roku produktów turystycznych województwa lubelskiego oraz wyróżniła pięć kolejnych.

  I miejsce zdobyła Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza za Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa. Drugie Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania za Szlak Kajakowy Bug-Krzna a trzecie Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie za Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Nagrodzone produkty wezmą udział w etapie ogólnopolskim, organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną i będą miały szansę na prestiżowe certyfikaty.

  W kategorii obszar wyróżnienie otrzymała marka Roztocze - Witalność z natury, zgłoszona przez Lokalną Organizację Turystyczną Roztocze. Miasto Zamość wyróżnione zostało za Trasę Turystyczną -Bastionu VII Nadszaniec w kategorii obiekt. Inni wyróżnieni to: wydarzenie - Międzynarodowe Poleskie Lato z Folklorem, impreza - Leśny Skarbiec-Zielone Szkoły, szlak - Kajakiem po Bystrzycy i Wieprzu.

  Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym.

  autor / źródło: Michał Basiński
  dodano: 2011-08-02

 • Ulka
  Zamiast się kłócić zagłosujmy na ten Festiwal. Niech się rozwija, a Kazimierz razem z nim!
 • Gosia
  Macie rację Ja głosuję , na Dwa Brzegi , i mam nadzieję , że jak w piosence Sławomira Zygmunta "Gdy Kazimierz, gdy Kazimierz , ze snu budzi się, w blasku słońca, wiatr szemrze, wtedy żyć się chce........To Kazimierz, to Kazimierz , Kazimierz będzie wiecznie trwać. Hej!
  Kto ma przyjechać to przyjedzie nie zrobimy z Kazimierza Bazy kosmicznej. Kochajmy to co jest a pojawią się Ci , którzy tego szukają.
 • Spec...
  Widzisz @Psychiatro Amatorze:od dziesięciu lat wynajmuję pokoje.Niestety nie mam możliwości powiększenia liczby miejsc noclegowych.Jedyne co mogę zrobić to konsekwentnie podwyższam standard pokoi, aby w ten sposób poprawiać rentowność. Z tej samej przestrzeni uzyskuję większe przychody. Czy to już drożyzna czy tylko klarowny układ biznesowy.Za większy komfort większa cena.
  Z psami nie biorę, bo brudzą wykładzinę i nikt mnie nie zmusi.Dostatecznie dużo mam gości bez psów.
  Nie przepadam za gośćmi z dziećmi, bo są chałaśliwe już od siódmej rano a bywa że i wcześniej, kiedy inni jeszcze smacznie śpią.Nie mam w związku z tym koło domu huśtawki ani piaskownicy.
  Nie przyjmuję rezerwacji od młodzieży na więcej niż jeden pokój, gdyż przyjazd nawet czteroosobowej grupy wróży wieczorną imprezę w pokoju, a inni goście i ja sam chcemy po prostu wypocząć.
  Najdziwniejsze, że nie brakuje mi gości.
  A ha, mam ofertę dla narciarzy.
 • szok
  Po co kłótnie'' psychiatra ''stanie do wyborów przedstawi swoją OFERTĘ i sprawdzimy czy ta uleczy nasze miasteczko .
 • Psychiatra Amator
  Widzisz @specu: w kazimierskiej turystyce pracuje od 30 lat. Faktycznie, nie tylko dla rodzin z dziecmi. Obecnie nie ma oferty dla singli, turystów z psami, tenisistów, pływaków, amatorów term czy pospolitego ogólnodostępnego basenu lub kąpieliska. Oczywiście, nie ma oferty dla niepełnosprawnych, seniorów, dzieci i młodzieży.
  Swoim turystom oferuje preparaty od komarów, wykaz galerii i duże zniżki....
 • Spec od wszystkiego
  Z @Psychiatry, jak słoma z butów, wychodzi awersja do wszystkiego,co może mieć związek z burmistrzem.
  Nawet festiwal, który przecież firmuje ktoś inny.
  A kto to jest"przeciętny wczasowicz z dziećmi"? A dlaczego z dziećmi z nie z psem?
  Napisz, jeżeli jesteś turystą czego oczekujesz.
  Napisz, jeżeli jesteś właścicielem kwater, pensjonatu , co proponujesz swoim gościom.
  Nie pie... bez sensu o jakiejś mitycznej OFERCIE, bo Kazimierz nie może stać się disneylandem,legolandem ani Las Vegas.
  Kazimierz sam w sobie jest ofertą, ale nie dla setek tysięcy osób rocznie, którzy go zadeptują.
  Corocznie przybywa nowych miejsc noclegowych, ale te mają coraz wyższy standard i ceny.Skończyły się proste rezerwy taniej przestrzeni na strychach, poddaszach,suterenach.
  A co to znaczy drożyzna? W porównaniu z czym?
  Zagłosowałem i nadstawiam torbę.


 • szok
  Masz rację , na palcach jednej ręki liczę ''swojaków'' w tym biznesie , reszta poczuła dojną krowę i wkręciła się z nastawiona torbą na pieniądze w ostatnich latach .Nie czują bluesa ani jedni ani drudzy( skromnie opłacani).Ci pierwsi również przyczynili się do upadku miasteczka .Wielbiciele Kazimierza szybko się wynieśli , komerchę i drożyznę znajdą wszędzie , tutaj szukali zupełnie czegoś innego.
 • Psychiatra Amator
  Możemy sobie głosować ile chcemy, a turyści idiotami nie są: o ile nie powstanie wreszcie OFERTA spedzania czasu dla przeciętnego wczasowicza z dziećmi, to wirtualne sukcesy w konkursach internetowych, możemy powiesić w złotych ramkach w gabinecie Burmistrza. Tyle są warte :(
 • pijany znad Grodarza
  Szok napisał:"Głosowanie Jarmark Hola 2013 42% głosów Dwa Brzegi 7% głosów."
  No i co?. O czym to świadczy?. Ano strzelamy w kolano, a dlaczego?. Już odpowidam, ale wczesniej nieco pytań?
  1. Ile w sumie mamy hoteli, pensjonatow, kwater?.
  2. Ilu pracownikow jest w nich zatrudnionych.
  ?
  I Refleksja. Gdyby Ci wszyscy właściciele i pracownicy zadzwonili to sukces byłby murowany. A jak jest?.
  ad 1 własciciele sa; albo spoza Kazimierza, allbo całkowicie pochłonięci mamoną zapominając, że jest ona zależna od popularności miasteczka.
  ad 2. pracownicy, tak mocno mizernie opłacani kompletnie nie czują bluesa w materii : klient nasz pan
  ps, głosowaleś?
 • szok
  Pijany ja pamiętam , patrząc z perspektywy przedsiębiorców i ludzi wynajmujących pokoje to tamten okres był dla nich jak żyła złota.Nie ważne jak wyglądali i co wyprawiali , dawali zarobić .Mimo wszystko coś jedli , coś pili .Spytaj ile piwa , wina i jedzenia kupowali .Pamiętasz kolejki w sklepach ? Teraz ''festiwalowicze'' a było ich tyle co kot napłakał przywieźli wszystko ze sobą w bagażniku samochodu .Pokoje były zajęte dawno przez festiwalem , teraz stały puste ''Płatny'' festiwal odstraszył ludzi .Ta impreza nie bardzo chyba przypadła do gustu ludziom (jak to komercja) efekt !?Głosowanie Jarmark Hola 2013 42% głosów Dwa Brzegi 7% głosów.
 • pijany znad Grodarza
  # Maxio. A ile to Ty masz latek, że AŻ tak pamietasz?.
  Ja pamietam, jak przyjeżdżali złaknieni filmów , prosto z " zzarzygawionych" pól / przepraszam Tych kulturalnych/ Pamietam napisy na kartonach: " zbieram na piwo". Pamiętam trawniki, ławki. Pamiętam. A Ty?. Pamiętasz TAMTO?
 • Maxio
  Popłuczyny festiwalu a nie festiwal.Nawt nie resztka dawnej świetności.Nie ma na co głosować moim zdaniem.
 • pijany znad Grodarza
  Gorąco namawiam.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę