Zagłosuj na Dwa Brzegi!

Skomentuj (1)

Do końca września trwa sonda internetowa wspierająca organizowany przez Polską Organizację Turystyczną konkurs Najlepszy Produkt Turystyczny.  Wśród tegorocznych kandydatów z Polski wschodniej i centralnej jest Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi – największe wydarzenie kulturalne Polski wschodniej.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który od siedmiu lat gości w Kazimierzu Dolnym, skupiając rokrocznie liczną rzeszę miłośników kina ma szansę otrzymać medialne wsparcie - kampanię promocyjną o wartości 100 tys. zł. Taka właśnie nagroda czeka na zwycięzcę ogólnopolskiego konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na najbardziej atrakcyjny produkt turystyczny Polski 2013.

To, czy Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi otrzyma Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej, zależy także od nas wszystkich. Pomóżmy kapitule konkursowej podjąć właściwą decyzję.

Głosujmy na Kazimierz! Głosujmy na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi!

Głosujemy tutaj:
http://turystyka.wp.pl/kat,1036541,title,Wez-udzial-w-ankiecie-Wybierzmy-najatrakcyjniejszy-produkt-turystyczny-Polski-wschod-i-centrum,wid,15993539,wiadomosc.html.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę