Dwa brzegi online i na żywo

Trwa rozmowa online z reżyserką filmu „Ciało nie kłamie”, Evelyn Schels oraz historyczką i kuratorką sztuki Andą Rottenberg. Warto posłuchać.
Tegoroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w związku z pandemią przebiega w formie hybrydowej. Część spotkań odbywa się w przestrzeni Kazimierza i okolic, część – wraz ze spotkaniami z artystami filmu i teatru – w sieci. Studio festiwalowe, w którym przy pięknej letniej pogodzie nagrywane są spotkania z gośćmi Dwóch Brzegów – umiejscowiono na wieży zachodniej kazimierskiego zamku. Rozciąga się stąd widok i na dolinę Wisły z Kazimierzem w tle. Tu także toczy się rozmowa z reżyserką filmu „Ciało nie kłamie” Evelyn Schels – online – oraz historyczką i kuratorką sztuki Andą Rottenberg, która pojawiła się w studiu osobiście.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę