Dwa brzegi online i na żywo

Trwa rozmowa online z reżyserką filmu „Ciało nie kłamie”, Evelyn Schels oraz historyczką i kuratorką sztuki Andą Rottenberg. Warto posłuchać.
Tegoroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w związku z pandemią przebiega w formie hybrydowej. Część spotkań odbywa się w przestrzeni Kazimierza i okolic, część – wraz ze spotkaniami z artystami filmu i teatru – w sieci. Studio festiwalowe, w którym przy pięknej letniej pogodzie nagrywane są spotkania z gośćmi Dwóch Brzegów – umiejscowiono na wieży zachodniej kazimierskiego zamku. Rozciąga się stąd widok i na dolinę Wisły z Kazimierzem w tle. Tu także toczy się rozmowa z reżyserką filmu „Ciało nie kłamie” Evelyn Schels – online – oraz historyczką i kuratorką sztuki Andą Rottenberg, która pojawiła się w studiu osobiście.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę