Dwa Brzegi 2019: jest program!

Tegoroczna 13. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi tuż tuż. Dostępny jest już program filmowy festiwalu, a niebawem pojawi się także program spotkań i wydarzeń. Dzisiaj rusza także internetowa sprzedaż biletów.

Jakie pokazy filmowe będziemy mogli zobaczyć podczas tegorocznej edycji Dwóch Brzegów? Na pewno „Piranie” (reż. C. Giovannesi), „Sługi wojny” (reż. M. Gawryś), „Kobieta idzie na wojnę” (reż. B. Egilsson) czy „Styks” (reż. Wofgang Fischer). Jednak to tylko niewielka część obrazów, jakie przygotowali organizatorzy. Dokładny program filmowy jest już dostępny.

Oprócz wspaniałych filmów, Dwa Brzegi to także jedyne w swoim rodzaju spotkania z twórcami, warsztaty, koncerty czy wernisaże. W tym roku takich wydarzeń również nie zabraknie. I choć program spotkań i wydarzeń nie jest jeszcze dostępny, już dziś wiadomo, że pośród festiwalowych gości pojawią się m.in.: Claudio Giovannesi, Mariusz Gawryś, Piotr Stramowski, Karolina Czarnecka czy Wojciech Pszoniak.

Dzisiaj, 17 lipca o godzinie 12.00 ruszy internetowa sprzedaż biletów. Natomiast sprzedaż biletów w kasach w Kazimierzu, w miasteczku festiwalowym rozpocznie się 26 lipca (piątek) o godz. 12.00. W każdy kolejny dzień kasy będą czynne na godzinę przed pierwszym seansem, a zamykane o godzinie rozpoczęcia ostatniego seansu danego dnia.

Warto wcześniej przejrzeć program, wybrać coś dla siebie i zrobić rezerwacje. Dzięki temu unikniecie Państwo stania w długich kolejkach do kas biletowych i niepotrzebnego stresu, gdyż bardzo często dochodzi do takich sytuacji, że biletów po prostu brakuje.

13. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca – 4 sierpnia. Zapraszamy!

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę