Ogłoszono termin festiwalu Dwa Brzegi'20

Jeszcze nie zakończyła się 13. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, a już organizatorzy podają do publicznej wiadomości datę przyszłorocznego festiwalu. Kiedy?

Tak wcześnie jeszcze dotąd nie ogłaszano terminu przyszłorocznej edycji festiwalu Dwa Brzegi. Ale to dobrze. Jest nadzieja, że 14 edycja wyzwolona z magii liczby 13 odbędzie się bez problemów.
- Tegoroczne festiwalowe emocje jeszcze trwają, a my już dziś zapraszamy wszystkich widzów i przyjaciół Dwóch Brzegów na kolejną, czternastą już odsłonę filmowego i artystycznego spotkania w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. 14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się od 1 do 9 sierpnia 2020 – piszą organizatorzy. –  Serdecznie zapraszamy!

13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2019

* Środa na Dwóch Brzegach

* Program filmowy

* Program spotkań i wydarzeń

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę