Do wygrania bilety na koncert zespołu Berberys!

Tradycyjny klezmerski repertuar usłyszymy podczas koncertu zespołu Berberys, który w przyszły weekend odbędzie się w Budynku Dawnej Synagogi. Chcielibyście w nim wziąć udział? Przygotowaliśmy konkurs!

W przyszły weekend przed kazimierską publicznością wystąpi zespół Berberys. W skład grupy wchodzą muzycy specjalizujący się w muzyce folkowej. Wykonują oni utwory wokalne w językach: jidysz, hebrajskim, macedońskim, serbskim, angielskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.

Podczas koncertu w kazimierskiej synagodze usłyszymy ich tradycyjny klezmerski repertuar obejmujący m.in. takie utwory jak: Freilach in c, Ajde Jano, Oj mame, mame, Bei mir bist du shon, Hava Nagila, Rebeka, Tubalalajka, Szacher macher.

Koncert zespołu Berberys odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia o godzinie 20.00 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym. Wspólnie z organizatorami wydarzenia przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś się wybrać właśnie na ten koncert? Kogo zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą? Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy (14 sierpnia). W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (15 sierpnia) na łamach naszego portalu.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia: KupBilecik.pl, PanBilet.pl, w dniu koncertu w Dawnej Synagodze
Rezerwacje: Dawna Synagoga (tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl)

 

Regulamin konkursu dostępny tutaj >>>

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę