Do wygrania bilety na koncert zespołu Berberys!

Tradycyjny klezmerski repertuar usłyszymy podczas koncertu zespołu Berberys, który w przyszły weekend odbędzie się w Budynku Dawnej Synagogi. Chcielibyście w nim wziąć udział? Przygotowaliśmy konkurs!

W przyszły weekend przed kazimierską publicznością wystąpi zespół Berberys. W skład grupy wchodzą muzycy specjalizujący się w muzyce folkowej. Wykonują oni utwory wokalne w językach: jidysz, hebrajskim, macedońskim, serbskim, angielskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.

Podczas koncertu w kazimierskiej synagodze usłyszymy ich tradycyjny klezmerski repertuar obejmujący m.in. takie utwory jak: Freilach in c, Ajde Jano, Oj mame, mame, Bei mir bist du shon, Hava Nagila, Rebeka, Tubalalajka, Szacher macher.

Koncert zespołu Berberys odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia o godzinie 20.00 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym. Wspólnie z organizatorami wydarzenia przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś się wybrać właśnie na ten koncert? Kogo zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą? Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy (14 sierpnia). W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (15 sierpnia) na łamach naszego portalu.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia: KupBilecik.pl, PanBilet.pl, w dniu koncertu w Dawnej Synagodze
Rezerwacje: Dawna Synagoga (tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl)

 

Regulamin konkursu dostępny tutaj >>>

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę