Weź udział w konkursie i wygraj bilet na koncert Izabeli Szafrańskiej

Koncert "Żydowska ulica" w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej to niezwykła muzyczna podróż pełna niesamowitych przeżyć, dźwięków i wokalu. Weź udział w konkursie i przeżyj to sam!

W najbliższy piątek w Budynku Dawnej Synagogi wystąpi Izabela Szafrańska z koncertem „Żydowska ulica”. Artystka gościła już w Kazimierzu, zupełnie niedawno, podczas Festiwalu WpółDrogi. Podczas tamtego koncertu synagoga wypełniona była po brzegi a publiczność oczarowana mocnym jasnym głosem pięknej artystki, której udało się wyrazić tęsknotę twórców piosenek do często nigdy nie widzianego Izraela i pamięć miejsca, w którym przyszło im żyć.

Aby wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert Izabeli Szafrańskiej, który odbędzie się w najbliższy piątek 16 sierpnia o godzinie 19.00 w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Budynek Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym to miejsce bardzo klimatyczne. Gościło tam już wielu wspaniałych artystów. Kto jeszcze powinien się tam pojawić? Uzasadnij odpowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy (14 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w środę (14 sierpnia) o godzinie 17.00 na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Bilety na koncert w cenie 50 zł do nabycia w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę