Weź udział w konkursie i wygraj bilet na koncert Izabeli Szafrańskiej

Koncert "Żydowska ulica" w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej to niezwykła muzyczna podróż pełna niesamowitych przeżyć, dźwięków i wokalu. Weź udział w konkursie i przeżyj to sam!

W najbliższy piątek w Budynku Dawnej Synagogi wystąpi Izabela Szafrańska z koncertem „Żydowska ulica”. Artystka gościła już w Kazimierzu, zupełnie niedawno, podczas Festiwalu WpółDrogi. Podczas tamtego koncertu synagoga wypełniona była po brzegi a publiczność oczarowana mocnym jasnym głosem pięknej artystki, której udało się wyrazić tęsknotę twórców piosenek do często nigdy nie widzianego Izraela i pamięć miejsca, w którym przyszło im żyć.

Aby wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert Izabeli Szafrańskiej, który odbędzie się w najbliższy piątek 16 sierpnia o godzinie 19.00 w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Budynek Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym to miejsce bardzo klimatyczne. Gościło tam już wielu wspaniałych artystów. Kto jeszcze powinien się tam pojawić? Uzasadnij odpowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy (14 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w środę (14 sierpnia) o godzinie 17.00 na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Bilety na koncert w cenie 50 zł do nabycia w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę