Wygraj bilet na koncert Grażyny Łobaszewskiej!

W przyszłym tygodniu w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym wystąpi Grażyna Łobaszewska. Tym razem z programem „Łobaszewska słowem silna”. A my przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na koncert.

- Grażyna Łobaszewska, bez wahania porównywana do Arethy Franklin czy Billie Holiday – czytamy w informacji prasowej. - Jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek. Pisali dla niej i wciąż piszą najlepsi. Łobaszewska, jak mało która Artystka przywiązuje ogromną wagę do jakości i treści wyśpiewywanych przez siebie tekstów. Jak sama powtarza słowo ma moc bo ciałem się staje. W dobie otaczającej nas "sieczki" zapraszamy na spotkanie z przepiękną liryką w wykonaniu Pierwszej Damy Polskiej Piosenki.

Tym razem w repertuarze pojawią się utwory do słów: Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka, Jarosława Iwaszkiewicza, Marka Grechuty, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Jacka Cygana, Piotra Bukartyka czy Grzegorza Ciechowskiego.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej odbędzie się w środę, 14 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym. A my przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Która z piosenek Grażyny Łobaszewskiej jest dla Ciebie najważniejsza? Dlaczego właśnie ten utwór? Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do niedzieli (11 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w poniedziałek (12 sierpnia) o godzinie 10.00 na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Bilety w cenie 80 zł/os. można kupić online lub też na miejscu, przed koncertem w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę