Wygraj bilet na koncert Grażyny Łobaszewskiej!

W przyszłym tygodniu w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym wystąpi Grażyna Łobaszewska. Tym razem z programem „Łobaszewska słowem silna”. A my przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na koncert.

- Grażyna Łobaszewska, bez wahania porównywana do Arethy Franklin czy Billie Holiday – czytamy w informacji prasowej. - Jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek. Pisali dla niej i wciąż piszą najlepsi. Łobaszewska, jak mało która Artystka przywiązuje ogromną wagę do jakości i treści wyśpiewywanych przez siebie tekstów. Jak sama powtarza słowo ma moc bo ciałem się staje. W dobie otaczającej nas "sieczki" zapraszamy na spotkanie z przepiękną liryką w wykonaniu Pierwszej Damy Polskiej Piosenki.

Tym razem w repertuarze pojawią się utwory do słów: Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka, Jarosława Iwaszkiewicza, Marka Grechuty, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Jacka Cygana, Piotra Bukartyka czy Grzegorza Ciechowskiego.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej odbędzie się w środę, 14 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym. A my przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Która z piosenek Grażyny Łobaszewskiej jest dla Ciebie najważniejsza? Dlaczego właśnie ten utwór? Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do niedzieli (11 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w poniedziałek (12 sierpnia) o godzinie 10.00 na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Bilety w cenie 80 zł/os. można kupić online lub też na miejscu, przed koncertem w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę