Koncert Izabeli Szafrańskiej. Wyniki konkursu

Jaki artysta czy też zespół powinien wystąpić przed kazimierską publicznością w klimatycznym Budynku Dawnej Synagogi? Tak brzmiało pytanie konkursowe. Odpowiedzi było wiele. Zwyciężyła jedna.

Budynek Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym to miejsce bardzo klimatyczne. Gościło tam już wielu wspaniałych artystów. Kto jeszcze powinien się tam pojawić? Propozycji było wiele, jednak w związku z tym, że do wygrania była tylko jedna podwójna wejściówka, zwycięzca mógł być tylko jeden. Oto nagrodzona wypowiedź:
Artystą, który powinien pojawić się w Synagodze jest Jacek Wójcicki. Świetny głos, ciekawy repertuar, a przede wszystkim niesamowita osobowość. Z pozoru drobny i delikatny jest prawdziwym zwierzęciem scenicznym. Aktor nieco wycofał się z życia artystycznego i kameralna Synagoga kazimierska byłaby idealnym miejscem do przypomnienia go publiczności.

Kto jest autorem tego pomysłu? Pani Danuta Borzecka.
Zwyciężczyni gratulujemy. Bilety będą do odbioru w Budynku Dawnej Synagogi przed koncertem.

Izabela Szafrańska wystąpi w Budynku Dawnej Synagogi 16 sierpnia, w piątek o godzinie 19.00.

Bilety na ten koncert w cenie 50 zł do nabycia w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę