Wygraj wejściówkę na koncert Grażyny Łobaszewskiej! (aktualizacja)

Teksty Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka, Marka Grechuty, Jana Wołka czy Grzegorza Ciechowskiego usłyszymy w kazimierskiej synagodze podczas koncertu „Łobaszewska słowem silna”. Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na wydarzenie.

„Łobaszewska słowem silna” to projekt zawierający utwory napisane do słów Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka, Jarosława Iwaszkiewicza, Marka Grechuty, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Jacka Cygana, Piotra Bukartyka czy Grzegorza Ciechowskiego. Jest to spotkanie z przepiękną liryką w wykonaniu Pierwszej Damy Polskiej Piosenki. I to właśnie z tym repertuarem  przyjedzie do Kazimierza Dolnego Grażyna Łobaszewska. W Budynku Dawnej Synagogi artystka wystąpi dwukrotnie: 14 i 15 sierpnia o godzinie 19.30.

Konkurs na pierwszy z koncertów już się odbył. Teraz nadszedł czas na kolejny. Aby wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert Grażyny Łobaszewskiej (środa, 15 sierpnia godz. 19.30) wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki tekst w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej chciałbyś/chciałabyś usłyszeć podczas koncertu? Dlaczego właśnie ten? Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do wtorku (13 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników we wtorek (13 sierpnia) o godzinie 22.00 na łamach naszego portalu. UWAGA! Wydłużamy czas trwania konkursu. Wypowiedzi można przesyłać do środy (14 sierpnia), do godziny 12.00. Wyniki zostaną ogłoszone tego sameg dnia o godzinie 15.00.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Bilety w cenie 80 zł/os. można kupić online lub też na miejscu, przed koncertem w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę