Muzyczny Zamek: Smolik i Kev Fox

zobacz więcej (21)

Niesamowita energia, hipnotyzujący wokal oraz charakterystyczne brzmienie różnorodnych instrumentów na jednej z najpiękniejszych „sal koncertowych”... Po prostu: Andrzej Smolik i Kev Fox na kazimierskim Zamku!

W ramach cyklu Muzyczny Zamek gościliśmy w Kazimierzu już m.in. Edytę Górniak, Grzegorza Turnaua, Sound'n'Grace, Romualda Lipko czy Zakopower. Teraz do tej imponującej listy dopisać możemy Andrzeja Smolika i Keva Foxa.
Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie a do tego niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva Foxa. Minimalistyczne brzmienie gitary i tak charakterystyczne brzmienie różnorodnych instrumentów, za które odpowiada Smolik. Niesamowita energia. I niezwykła podróż muzyczna, o której końcu nawet nie chcemy myśleć. A do tego wyjątkowy klimat kazimierskiego Zamku. Cóż można chcieć więcej...?

- To jest chyba najpiękniejsze miejsce w Polsce – mówił podczas koncertu Kev Fox. I nie można się z nim nie zgodzić.

Podczas koncertu na dziedzińcu kazimierskiego Zamku, muzycy promowali epkę „Queen Of Hearts. Występ ten otworzył sierpniową część trasy koncertowej grupy po Polsce. W najbliższym czasie Andrzej Smolik i Fev Fox wystąpią jeszcze w Olsztynie, Krakowie i Krotoszynie.

Fragmenty koncertu można zobaczyć na Facebooku:

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę