Muzyczny Zamek: Smolik i Kev Fox

zobacz więcej (21)

Niesamowita energia, hipnotyzujący wokal oraz charakterystyczne brzmienie różnorodnych instrumentów na jednej z najpiękniejszych „sal koncertowych”... Po prostu: Andrzej Smolik i Kev Fox na kazimierskim Zamku!

W ramach cyklu Muzyczny Zamek gościliśmy w Kazimierzu już m.in. Edytę Górniak, Grzegorza Turnaua, Sound'n'Grace, Romualda Lipko czy Zakopower. Teraz do tej imponującej listy dopisać możemy Andrzeja Smolika i Keva Foxa.
Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie a do tego niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva Foxa. Minimalistyczne brzmienie gitary i tak charakterystyczne brzmienie różnorodnych instrumentów, za które odpowiada Smolik. Niesamowita energia. I niezwykła podróż muzyczna, o której końcu nawet nie chcemy myśleć. A do tego wyjątkowy klimat kazimierskiego Zamku. Cóż można chcieć więcej...?

- To jest chyba najpiękniejsze miejsce w Polsce – mówił podczas koncertu Kev Fox. I nie można się z nim nie zgodzić.

Podczas koncertu na dziedzińcu kazimierskiego Zamku, muzycy promowali epkę „Queen Of Hearts. Występ ten otworzył sierpniową część trasy koncertowej grupy po Polsce. W najbliższym czasie Andrzej Smolik i Fev Fox wystąpią jeszcze w Olsztynie, Krakowie i Krotoszynie.

Fragmenty koncertu można zobaczyć na Facebooku:

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę