Kiedy pojeździmy na nartach?

Skomentuj (1)

Zima zbliża się wielkimi krokami. Stoki narciarskie są już przygotowane na rozpoczęcie sezonu. Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy w Rąblowie już naśnieża trasy zjazdowe. Kiedy więc pojeździmy na nartach?

Pierwsze opady śniegu już za nami. Od kilku dni utrzymuje się także kilkustopniowy mróz. Wręcz idealne warunki do tego, by rozpocząć naśnieżanie tras zjazdowych na okolicznych stokach narciarskich.

W Ośrodku Narciarsko – Snowboardowym w Rąblowie naśnieżanie już się rozpoczęło. Minionej nocy armatki zostały uruchomione. Czy to oznacza, że już niebawem wyciągi zostaną otwarte?

- Zbliża się sezon narciarski, ale niestety zbliża się też ocieplenie – mówi Kazimierz Antoń, właściciel ośrodka w Rąblowie. – Pogoda nie jest stabilna, więc otwarcie sezonu nie nastąpi tak szybko. Wszystko zależy od aury. Obecnie zależy nam na tym, by wyprodukować jak najwięcej śniegu i zrobić zapasy.

Przygotowania do nadchodzącego sezonu trwają także na Stacji Narciarskiej Kazimierz oraz na stoku w Parchatce. Jednak właściciele tych ośrodków wstrzymują się z naśnieżaniem ze względu na zapowiadane ocieplenie.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę