Aktualności dla "Wojtek Bochra"

Koncertem Wojciecha Bochry zakończył się IV Festiwal WpółDrogi. Młody kontratenor z Kazimierza zaprezentował pełny przekrój swojego dorobku artystycznego.
Dziś koncertem Mateusza Pospieszalskiego Trio rozpoczyna się IV WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Do wygrania bilety na koncert niedzielny. Termina nadsyłania odpowiedzi 15 sierpnia do godz. 20:00.
Do Kazimierza powoli wracają festiwale, które nie odbyły się w pierwotnie zaplanowanym terminie z powodu pandemii koronawirusa. IV edycja WpółDrogi Festival już w weekend 14 – 16 sierpnia.

Jest jednym z jurorów programu Śpiewajmy razem – All Together Now w telewizji Polsat. W najbliższą środę 24 października o godzinie 20.30 zobaczymy go w odcinku finałowym. Kazimierzanin – Wojtek Bochra.

Boże Narodzenie tuż tuż. Niektórzy jednak już teraz są w świątecznym nastroju, w który wprowadził nas Wojtek Bochra swym wyjątkowym koncertem „Noel”.

Piernikowy weekend

Koniec tygodnia w Kazimierzu zapachnie piernikami. Piernikowy weekend w Piekarni Sarzyński to propozycja dla miłośników świat, pierników i Kazimierza.

Nie mów nic (wideo)

Tuż przed andrzejkami w sieci pojawił się kolejny utwór pary kazimierskich artystów: Sławomira Głowackiego i Wojtka Bochry „Nie mów nic”. Melodyjna ciepła piosenka, która w tym zwariowanym świecie przywraca wiarę w ludzi. Bardzo kazimierska, chociaż o Kazimierzu tu ani słowa.

W niedzielne popołudnie na Zamku w Kazimierzu można było usłyszeć wspaniały kontratenor, nastrojowy jazz oraz poetyckie wezwanie, by w dzisiejszej codzienności nie zatracić swego ducha. Tego wszystkiego można było doświadczyć podczas koncertu-przedstawienia pt. „Myśleć sercem”, będącego częścią kazimierskich obchodów Światowych Dni Młodzieży.

Walentynki nie bez oporów weszły do naszej polskiej tradycji. Ale rozgościły się u nas na dobre, rozświetlając lutowe coraz bardziej szaro – bure zimowe dni. „Ufaj i wierz” – kolejny teledysk Wojtka Bochry możemy potraktować jako… walentynkę! Komu ją ofiarujecie?

Magiczny czas (video)

- Bardzo chciałbym tak, aby świąt tych czar zmienił cały świat, serca ludzkie skradł. Żeby każdy z nas miał dla innych czas i pamiętał, że życie chwilą jest! – takie życzenia wyśpiewuje dla wszystkich miłośników Miasteczka kazimierski kontratenor Wojtek Bochra.

W tym roku święty Mikołaj zajedzie na kazimierski Rynek z tygodniowym opóźnieniem. Warto jednak poczekać. Zobaczmy, co nas czeka podczas 9. edycji Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego.

Obchody Dni Papieskich w Kazimierzu Dolnym zakończyły się wyjątkowym koncertem w Kościele Farnym. „Kazimierzacy Janowi Pawłowi II” to prawdziwa uczta muzyczna w wykonaniu młodych mieszkańców gminy.

Pokaż stopkę