Walentynki z Wojtkiem Bochrą (video)

Skomentuj (3)

Walentynki nie bez oporów weszły do naszej polskiej tradycji. Ale rozgościły się u nas na dobre, rozświetlając lutowe coraz bardziej szaro – bure zimowe dni. „Ufaj i wierz” – kolejny teledysk Wojtka Bochry możemy potraktować jako… walentynkę! Komu ją ofiarujecie?

Wojtek Bochra, kazimierski kontratenor, który szerszej publiczności dał się poznać podczas programu Must Be The Music nagrał nowy teledysk. „Ufaj i wierz” to kolejny po piosence „Magiczny czas” utwór z pojemnej muzycznej szuflady Sławomira Głowackiego z Kazimierza. To ciepła jak zimowy szalik piosenka o miłości. Wojtek Bochra śpiewa ją w duecie z koleżanką ze studiów Beata Szymańską.

 - We mnie wierz, ufaj mi, Miłość niech łączy nas! – płyną proste i bardzo wymowne słowa.

Teledysk został nagrany w miniony poniedziałek we wnętrzach piwnicy Kazimierskiego Ośrodka Kultury.

- Surowość pomieszczenia przeplatać ma się tu z magią i bogactwem uczuć dwojga ludzi, którzy chcą po prostu być ze sobą – wyjaśnia Wojtek Bochra wybór miejsca.

W teledysku oprócz muzycznego duetu występuje równie kompozytor i autor słów Sławomir Głowacki akompaniujący śpiewającej parze na historycznym kazimierskim steinwayu z początku ubiegłego wieku.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę