Wojtek Bochra świątecznie

Skomentuj (1)

zobacz więcej (8)

Boże Narodzenie tuż tuż. Niektórzy jednak już teraz są w świątecznym nastroju, w który wprowadził nas Wojtek Bochra swym wyjątkowym koncertem „Noel”.

W grudniowy, przedświąteczny wieczór wszyscy miłośnicy talentu Wojtka Bochry spotkali się w zabytkowych piwnicach Piekarni Sarzyński, by już teraz poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. „Noel” to tytuł programu artystycznego, którego wszyscy uczestnicy mogli posłuchać na wyjątkowym świątecznym koncercie. Piękne polskie kolędy przeplatane z klasycznymi zagranicznymi utworami, również świątecznymi, pozwoliły słuchaczom przenieść się w zupełnie inny świat, zimowy, bożonarodzeniowy, rodzinny…

- Korzystając z okazji, wszystkim Państwu życzę Świąt pełnych magii, ciepła – nie tylko tego pochodzącego z kominka czy świec, ale tego płynącego prosto z serca – oraz rozśpiewanych – mówi Wojtek Bochra.

Przy lampce wina, tańczących w kominku płomieniach ognia i przepięknych brzmieniach, naprawdę nie było trudno się zrelaksować i poczuć na własnej skórze ten niesamowity dreszcz. Bo dla każdego z nas Święta Bożego Narodzenia oznaczają coś innego. Czasem są wypełnione po brzegi radością i bliskością, lecz bywa i tak, że spędzamy je w samotności i wielkiej tęsknocie za tymi, których już nie ma, a jeszcze niedawno wypełniali cały nasz świat. Stąd widoczne na twarzach słuchaczy zaduma i skupienie.

Koncert Wojtka Bochry odbył się w ramach Piernikowego weekendu organizowanego przez Piekarnię Sarzyński.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • widziane z oddali
    Ja także życzę Państwu Świąt pełnych ciepła... Ciepła i miłości, również miłości do ojczystego języka.

Mapa

Restauracje

Sarzyński - Restauracja Na Piętrze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę