Wojtek Bochra świątecznie

Skomentuj (1)

zobacz więcej (8)

Boże Narodzenie tuż tuż. Niektórzy jednak już teraz są w świątecznym nastroju, w który wprowadził nas Wojtek Bochra swym wyjątkowym koncertem „Noel”.

W grudniowy, przedświąteczny wieczór wszyscy miłośnicy talentu Wojtka Bochry spotkali się w zabytkowych piwnicach Piekarni Sarzyński, by już teraz poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. „Noel” to tytuł programu artystycznego, którego wszyscy uczestnicy mogli posłuchać na wyjątkowym świątecznym koncercie. Piękne polskie kolędy przeplatane z klasycznymi zagranicznymi utworami, również świątecznymi, pozwoliły słuchaczom przenieść się w zupełnie inny świat, zimowy, bożonarodzeniowy, rodzinny…

- Korzystając z okazji, wszystkim Państwu życzę Świąt pełnych magii, ciepła – nie tylko tego pochodzącego z kominka czy świec, ale tego płynącego prosto z serca – oraz rozśpiewanych – mówi Wojtek Bochra.

Przy lampce wina, tańczących w kominku płomieniach ognia i przepięknych brzmieniach, naprawdę nie było trudno się zrelaksować i poczuć na własnej skórze ten niesamowity dreszcz. Bo dla każdego z nas Święta Bożego Narodzenia oznaczają coś innego. Czasem są wypełnione po brzegi radością i bliskością, lecz bywa i tak, że spędzamy je w samotności i wielkiej tęsknocie za tymi, których już nie ma, a jeszcze niedawno wypełniali cały nasz świat. Stąd widoczne na twarzach słuchaczy zaduma i skupienie.

Koncert Wojtka Bochry odbył się w ramach Piernikowego weekendu organizowanego przez Piekarnię Sarzyński.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • widziane z oddali
    Ja także życzę Państwu Świąt pełnych ciepła... Ciepła i miłości, również miłości do ojczystego języka.

Mapa

Restauracje

Sarzyński - Restauracja Na Piętrze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę