Nie mów nic (wideo)

Skomentuj (7)

Tuż przed andrzejkami w sieci pojawił się kolejny utwór pary kazimierskich artystów: Sławomira Głowackiego i Wojtka Bochry „Nie mów nic”. Melodyjna ciepła piosenka, która w tym zwariowanym świecie przywraca wiarę w ludzi. Bardzo kazimierska, chociaż o Kazimierzu tu ani słowa.

Kazimierz poza sezonem pustoszeje. Turyści w większości znacznej popędzają kalendarz, żeby pokazał wreszcie pierwszego maja, by móc znowu tutaj przyjechać.  Jednak nie wszyscy. Dla niektórych to czas właściwy, by właśnie teraz – gdy jest tu tak przestrzennie –w Kazimierzu być. Tu można doładować baterie, przemyśleć to i owo z życia, to i owo w życiu poukładać. „Nie mów nic” to dobry tytuł na kazimierską piosenkę. Taką, która będzie kazimierska bez kazimierskich rekwizytów. Taką, która wskaże to, co w życiu najważniejsze, a co tak łatwo niekiedy zagubić.- To kolejna odsłona miłości – mówi o piosence „Nie mów nic” wykonujący ją Wojciech Bochra. – Jeżeli przesłucha się wszystkie nasze wspólne dotychczasowe nagrania, to nie da się nie zauważyć, że każdy utwór odsłania nieco inne oblicze miłości. Teraz przyszedł moment na nagranie piosenki o prawdziwej miłości, takiej, która przetrwa wszystko. I o takiej właśnie miłości mówi ''Nie mów nic''.Piosenka bardzo ciepła, bardzo klimatyczna i bardzo osobista. Bardzo kazimierska. Wokal: Wojciech BochraMuzyka i słowa: Sławomir Głowacki

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Klucz wiolinowy
  Złośliwość iście prowincjonalna
  Odezwali się - wybitni krytycy muzyczni :)
  Podoba się OK nie, nie słuchaj
  Są ludzie, którym się wydaje, że cały świat w bezdechu czeka na ich opinię...
  A ja się cieszę, że w Kazimierzu są tacy, którzy bawią się właśnie w ten sposób, pisząc, czy śpiewając piosenki...
  Oby ludzi z pasją w naszym mieście było jak najwięcej !
  • bemolek kapustnik
   Nikt nikomu nie broni śpiewać, co nie znaczy, iż zaraz trzeba robić wokół banału wielkie halo. Kubeł zimnej wody ale prawda lepiej służy od fałszywych komplementów ignoranta bowiem daje wskazówkę by uczyć się od wielkich.
 • shortrecenzja
  muzyczny banal, warstwa literacka srednia gimbaza dla IQ ponizej 100, wykonanie szkolne, bez wdzieku mlodosci (co moze banal uszlachetnic) ani dystansu dojrzalosci (czego z banalem trudno)
  • fromanotherplace
   to przykre, ale muszę się zgodzić
  • midle-ton
   racja, banał amatorski
 • ignac
  Bardzo piękny nostalgiczny utwór.
 • pijany znad Grodarza
  Świetne w części zwrotek. Refren zbyt infantylny.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę