WpółDrogi Festival: Wojciech Bochra na podsumowanie

Koncertem Wojciecha Bochry zakończył się IV Festiwal WpółDrogi. Młody kontratenor z Kazimierza zaprezentował pełny przekrój swojego dorobku artystycznego.
Dobiegł końca IV WpółDrogi Festival. Na tegoroczną edycję przeniesioną z powodu pandemii na sierpień złożyły się trzy koncerty: grupy Mateusz Pospieszalski Trio, kwartetu smyczkowego Ladies i Wojciecha Bochry, który w swoim rodzinnym mieście wystąpił ostatniego dnia festiwalu.
Bochra w Kazimierzu zaprezentował pełny przekrój swojego dotychczasowego dorobku – od utworów klasycznych, które doskonale pokazywały jego możliwości głosowe po muzykę filmową i współczesną. Na bis widzowie usłyszeli utwór z cyklu „I love czekolada” realizowanego razem z Jackiem Otrębą, który akompaniował wokaliście na instrumentach klawiszowych.
Fragmenty koncertu na Facebooku

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę