WpółDrogi Festival: Wojciech Bochra na podsumowanie

Koncertem Wojciecha Bochry zakończył się IV Festiwal WpółDrogi. Młody kontratenor z Kazimierza zaprezentował pełny przekrój swojego dorobku artystycznego.
Dobiegł końca IV WpółDrogi Festival. Na tegoroczną edycję przeniesioną z powodu pandemii na sierpień złożyły się trzy koncerty: grupy Mateusz Pospieszalski Trio, kwartetu smyczkowego Ladies i Wojciecha Bochry, który w swoim rodzinnym mieście wystąpił ostatniego dnia festiwalu.
Bochra w Kazimierzu zaprezentował pełny przekrój swojego dotychczasowego dorobku – od utworów klasycznych, które doskonale pokazywały jego możliwości głosowe po muzykę filmową i współczesną. Na bis widzowie usłyszeli utwór z cyklu „I love czekolada” realizowanego razem z Jackiem Otrębą, który akompaniował wokaliście na instrumentach klawiszowych.
Fragmenty koncertu na Facebooku

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę